Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katona drogteszt?

Szerződéses katona drogteszt?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a szerződéses katonáknál elég komoly drogteszt van.Ez miből áll?Egy évre visszamenőleg ki tudják mutatni azt is hogyha pl egy füves cigit elszívtam a haverokkal?Az úgynevezett bio ( vagy pot nevezetű ) füves cigit is ki tudják mutatni?

#szerződéses-katona-drogteszt
2014. nov. 10. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelem a kedvenc oldalam:

[link]

Itt leírnak minden infót ezzel kapcsolatban.

2014. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket,de ebben a linkben arról a szutyok bio-ról nem ejtenek szót.Abban ha jól tudom nincs is thc,csak különféle vegyi anyagok keveréke.
2014. nov. 10. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
vizelet mintát kell adnod ami biztos
2014. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban nincs, csak a THC.

A bio sz@rban CBD van azt hiszem (legalábbis azok közül amit vizsgálhatnak drogteszten).

A CBD-nek kb. 7-szer gyorsabb a felezési ideje.

Nézd a THC táblázatot és oszd el az értékeket 7-el, ha minden igaz, így megkapod, hogy a CBD mennyi ideig mutatható ki a tesztekkel.

2014. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, inkább felejtsd el amit az előbb mondtam, mert biztos, hogy nem kapnál jó értékeket, de megpróbálok utánajárni, hogy a CBD meddig mutatható ki a tesztekkel.
2014. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, vizeletből meg vérből nem fogják kimutatni a több nappal korábban elfogyasztott akármit sem.
2014. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
drogteszt az azt jelenti hogy gyógyszert szedsz e szerintem de majd utána kérdezek mikor végre már ott tartok nem az ilyen fűvek meg nem fűvek emg gyerek mesék istenem miez mindent szószerint veszünk jézusom ovoda dzsoni itt mindneki már. na majd után akérdezek mondom azt kész de az azt jelenti hogy gyógyszert szed e a betegségedre ennyi.
2016. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!