Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha elvégzem Magyarországon az...

Ha elvégzem Magyarországon az NKE-n ha HHK-n a katonai logisztikát akkor kimehetek a Belga Haditengerészethez dolgozni?

Figyelt kérdés
Érettségi után elvégezném az NKE HHK-n a katonai logisztikai szakot és utána kiszeretnék menni egy külföldi haditengerészetbe dolgozni mint katona.Gondolkozom ,hogy hová.A legegyszerűbb Amerikába vagy Kanadába lenne de én Európában szeretnék maradni.Az Egyesült-Királyságba kell állampolgárság a többibe nem tudom.Szerintetek hová lenne érdemes menni Európán belül kivéve az oroszokhoz.Köszönök minden értelmes válaszolót!

2014. nov. 4. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, pl mosogatónak, vagy kertésznek.

Komolyabban:

A világ normálisabb részén a nemzeti hadseregek az adott nemzet tagjaiból szerveződnek. Az NKE HHK elvégzését követően a szaknak megfelelő beosztást a Magyar Honvédségben láthatsz el...hacsak nem vagy amerikai vagy kanadai "cserediák"

2014. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem , és a NATO-ba elmehetek?
2014. nov. 4. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy ha te elvégzed az egyetemet az 4 év. Neked ennek a dupláját itthon kötelezően le kell dolgoznod, azaz 8 évig abban az esetben fogsz külföldre menni, mint katona, ha kiküldenek misszióba. Ha 18 évesen kezded az egyetemet, akkor legkorábban 32 éves korodban szabadulsz M.O-ról :)
2014. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott ha visszafizetem a pénzt akkor nem:))
2014. nov. 5. 16:15
 5/12 A kérdező kommentje:
De sok "okos" van ezen az oldalon :)
2014. nov. 5. 16:16
 6/12 A kérdező kommentje:
14 év?:D Te jól vagy?
2014. nov. 5. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, elírtam. 30 éves korodban(így jön ki a 4vegyetem+8év szolgálat). Ha van fölösleged 10misid visszafizetni(igen, ennyit kell megközelítőleg), akkor fizesd. Nem gondoltam, hogy van aki elvégezné az ingyenes egyetemet azért, hogy azt követően milliókat visszafizessen.
2014. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszerűbb fizetősre menni és akkor nem kell vissza fizetni egy misit se.
2014. nov. 5. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyszerűbb, mert nincs önköltséges képzés a 3 alapszakból(katvez., logisztika, üzemeltetés)
2014. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a nemzetközi tanulmányokról mit gondolsz?Amugy bocs ,hogy az előbb durva voltam.
2014. nov. 5. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!