Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek az IS ezen...

Mi a véleményetek az IS ezen arcáról?


2014. dec. 22. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem beszélek arabul. Látom énekelnek. Mi ebben az érdekes?
2014. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Az IS bármit csinálhat akkor is egy gyerek és nő gyilkos mocskos szemét társaság. ki kell söpörni minden tagját a világból
2014. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
IS? az egy összehasonlító operátor C# és egyéb objektum orientált nyelvekben
2014. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Úgyis megdöglik mind. Vagy a harcokban, vagy valamelyik saját társuk lövi őket tarkón 2 csirkecombért esetleg miután elbuktak pár tucat ember húzza őket lámpavasra.
2014. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyik másik válaszoló szerintem gonoszabb minta maguk a dzsihadisták.


Arra nem gondoltok hogy ezek az emberek aljában véve nem is olyan kegyetlenek csak mondjuk annyira meg vannak félemlítve és az iszlám egy nagyon radikális ágával agymosva hogy a harcban látják az élet értelmét?


Szerintetek az afganisztáni és iraki háburóban harcoló amerikai európai és egyéb "hős katonák" sem külömbek csak álszentek?


Egyébként arra lettem volna kíváncsi hogy szerintetek minden egyes iszlám "katonát" el kell ítélni?


Vagy akár mint a 2 világháburúban itt is vannak olyanok akik inkább teszik amit parancsolnak minthogy azonnal meghaljanak?


Én amikor találok egy két ehhez hasonló videót https://www.youtube.com/watch?v=Eug4qEqej58

inkább érzek szomorúságot és sajnálom őket minthogy ki kiálltsam azonnali karóba húzásukat.


Persze az is lehet hogy én tévedek mer innen európából máshogy látom, de azért el szoktam ezen gondolkodni.

2014. dec. 22. 20:32
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én vagyok gonosz? Inkább meghalnék, minthogy gyereket, nőket, civileket kelljen mészárolnom és nem azért, mert olyan nagy hős vagyok, hanem mert a normális ember ezt tenné. Ha mégis részt vennék ebben a mészárlásban, akkor nem keresnék önigazolást, mára teljesen értetlen vallási bromságokban és nem várnék kegyelmet.


Az amerikai meg európai katonák sem szentek, de nem is állatok. Nem is tudom mit foglalkozunk ezekkel a középkori szinten álló hókupacokkal. Hagyjuk csak, hadd nyírják ki egymást. 10 éven belül visszabombáznák saját magukat a kőkorszakba.

2014. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem is olyan kegyetlenek csak mondjuk annyira meg vannak félemlítve és az iszlám egy nagyon radikális ágával agymosva hogy a harcban látják az élet értelmét? "


Lehet, kérdező. De azért még nem öleljük őket a kebelünkre. :D Te miben látod az élet értelmét?

2014. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szomorú vagyok, hogy a legpozitívabb kimenetel az, hogy ezek a boldogan éneklő emberek egy kupac sárban fognak megdögleni, mert valaki nem engedte nekik legyilkolni a kisgyermekét és megerőszakolni a feleségét. És sajnos még mindig van, aki szerint a vallásosság jó dolog.
2014. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vadkan01 ***** válasza:
31%
Ők is emberek, tehát szeretik a zenét és jól érezni magukat. Nincs itt semmi különleges.
2014. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap néztem IS-es "harcos" videókat. Ahogy láttam és most is látom azokat a pofákat, egyből azt képzelem el, ahogy a kis mosolygós buckalakók vigyorogva vágják le a fejemet.


Hát eléggé félelmetes.

2014. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!