Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik Kárpátalja megszállásáról...

Akik Kárpátalja megszállásáról ábrándoznak ezen az oldalon, azok Záhonyból neteznek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szájkaratén kívül készen állnak, hogy vérüket adják ezeréves határainkért? Már úton is vannak a cél felé,vagy csak a pálya széléről bekiabálva "politizálnak"?

2014. márc. 4. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha van egy kis balhé, már rögtön tartják a markukat gondolván hogy csak úgy papíron elintézve kezükbe kapják a területet. Pedig a fitymájukon is folyna a vér, csak nem ismerik el.

Még az ottani magyarok is menekülnek idefelé, mert besz*ri idióták, akik a még ki sem küldött behívót képtelenek lennének a kezükbe venni.

21F

2014. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Akik ilyeneket írnak ki mint a kérdező magyarok egyáltalán? Idegen szívű. Mert Amerika azt mondta, hogy Ukrajna jó, Oroszország rossz, attól még nem kell ugrani Amerika szavára. Tetszik, nem tetszik, külhoni magyarokról van szó. Ugyan olyan magyarok mint mi. Nem ők tehetnek arról, hogy meghúzott gúnyhatárainkon kívül maradtak. Minden lehetséges módon segíteni kell őket.
2014. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen vérontásra senkinek nincsen szüksége, miért kellene a magyarokat feláldozni az ukrán népért, hogy esetleg egy háborúban mint egy pajzsot használnák fel őket, ahogy a Szerbiában tették, attól, hogy erről anno nem számoltak be a hírekben, attól még így volt.
2014. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Még az ottani magyarok is menekülnek idefelé, mert besz*ri idióták, akik a még ki sem küldött behívót képtelenek lennének a kezükbe venni."


Neked kellene kiküldeni a behívót ostoba!

2014. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Akik ilyeneket írnak ki mint a kérdező magyarok egyáltalán?"

Vagyok olyan magyar, mint te, ha nem különb!

Annyit kérdeztem, hogy szavak mellett - ha kell - tettekkel is bizonyítanák elhivatottságukat a Kárpátalját megszállni, elcsatolni kívánók?


Neked ebből az ment át, hogy én ellenzem az ottani magyarok megsegítését?

HALLJA KEND! MAGYARRAL BESZÉL, NEM A KUTYÁJÁVAL!

IDEGENSZÍVŰ???? ADOK ÉN NEKED IDEGENSZÍVŰT, TE CENK! ABCÚG! AZ ÁRGYÉLUSÁT A KESERVES VILÁGNAK!

Azért se pontozlak le! Lepontoztad te már magadat! Kutya német! :((((

2014. márc. 4. 20:06
 6/14 T-55 2.0 ***** válasza:
20%
Ezeréves határ? Vérmagyarkám....
2014. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 T-55 2.0 ***** válasza:
0%
Ezeréves határ? Trianon.1920.
2014. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. Az "ezeréves határ" nyilván nem az 1920 óta fennálló.

2. Most meg "Vérmagyarkám" lettem. Olvass vissza, voltam én már itt "idegenszívű" is... Na most hogy van ez?


Egyszerű, hétköznapi magyar ember vagyok, aki feltett egy kérdést.

Úgy látszik nem kellett volna, mert sikerült mindkét oldalt magamra uszítani.

Mindenki kiemelte belőle a neki nem tetsző részt - majd a kérdéstől függetlenül a fejemhez vágtátok az "idegenszívű vérmagyar" jelzőt. :)

Jó lesz nicknévnek...

2014. márc. 4. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy fegyveres úton nincs esélyünk, puskalövés nélkül is csak akkor tudnánk bevonulni ha az ukrán hadsereg máshol (pl. Krím) van lefoglalva. Ebben az országban minden tönkrement az elmúlt 25 évben, a honvédség sem kivétel ez alól. Diplomáciai úton viszont kutya kötelessége lenne kiállni a magyar kormánynak legalább a kárpátaljai területi autonómia mellett. Ebben a többséget alkotó ruszinok is partnerek lennének, de ettől a dilettáns kormánytól és főleg külügyminisztertől ilyesmit ne várjunk.
2014. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:
100%
1-es. Kupírozottkám a te fitymádon biztos nem folyna vér. Mert ahhoz fityma is kéne. ☺
2014. márc. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!