Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a II. vh-ban Magyarország...

Ha a II. vh-ban Magyarország és Románia szövetségesek nélkül 1 vs 1-ben harcoltak volna ki került volna ki győztesen?

Figyelt kérdés
Tehát ha mindkét fél a saját fejlesztésű fegyvereivel harcolt volna (szovjet és német fegyverekkel egyátalán nem), és semelyiknek se lett volna szövetségese akinek a segítségével legyőzhette volna a másikat akkor kik győztek volna? A magyarok vagy a bocskoros románok?
2015. jan. 11. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Románia, nekik komolyabb fegyvereik voltak és többen is voltak.
2015. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy tényleg többen voltak, de a fegyvereik nagyon elavultak voltak, a moráljuk is nagyon alul volt.
2015. jan. 11. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha van 300.000 tökös székely akkor le lehet győzni Romániát.

Egy anyaországi nyuszi katona morálja és harcértéke sosem fog felérni egy szabad székely baka harcértékéhez. Tisztelet a kivételnek. Ez így volt az első és a második világháborúban is. Lásd Székely hadosztály, kitartásból jeles!

2015. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A franciák eléggé fegyverezték őket.
2015. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 15:41"


szar duma.

2015. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Magyarország készűlt a románia elleni háborúra(Románia is készült)

ha nem tör ki a világháború, Horthy valószínüleg megpróbálta volna erdélyt vissza venni.

Románia ellen jók lettünk volna,de a kis antant(jugoszlávia,románia, cseszlovákia) összes tagja ellenünk

fordúlt volna.

nagyon véres háború tört volna ki a kárpát medencében.

De szerintem jobban jöttünk volna ki ebből a helyi habárúból mint ahogy kijöttünk a világháborúból.

2015. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!