Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igazolványtok Honvédség?

HbOi kérdése:

Igazolványtok Honvédség?

Figyelt kérdés
Egy webshopban nézegettem és igazolványtokokat kerestem találtam is, na de úgye van ott rendőrségi akkor Mentőszolgálatos stb, azokhoz az van írva hogy csak személyessen és hatósági igazolványal vehető át stb, na de én találtam egyet ami tetszik a az van arra meg rá írva hogy Magyar Honvédség es a közepén meg magyar címer van, viszont ott nem irják hogy akármilyen papir kell hozzá hogy megvehesd, es a lényeg az hohy ha én azt megveszem nekem abból nem lesz semmi gondom ?

2015. jan. 18. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Innen rendelj!


[link]

2015. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100% legális a vásárlás és a viselés is.
2015. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. jan. 20. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz MH-s igazolványtokot addig amig nem vagy katona?


Sosem értettem, és mindig rosszallóan nézem ezt. Olyan mint mikor a 17 éves srác MH-s esővédőben, 90m-es gyakorló nadrágban és haixban áll a buszmegállóban, én meg azt hiszem hogy kollega és jóizüen oda állok beszélgetni, hogy na biztos nagyon lelkes!! Még 1 egri katona! Aztán kiderül hogy csak szeretne katona lenni ezért hordja..

2015. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, szabad kérdeznem, hol szolgálsz ?
2015. jan. 22. 00:47
 6/6 anonim ***** válasza:
MH Ludovika Zászlóalj
2015. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!