Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lesz újból világháború?

Lesz újból világháború?

Figyelt kérdés
Az egész világ lázad.Szerintetek lesz újból világháború? Ha igen akkor hogyan fogja érinteni a hazánkat illeztve a zsidóságot?Kik az igazi agresszorok?
2015. jan. 20. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért írtam kedves válaszoló,hogy a neten nagyon sok valós infot megtalálsz,amiről én nem csak neten olvastam. Itt nem kívánom kifejteni,hogy kik azok akik nagy létszámban jönnek hazánkba. A lényeg,hogy több helyen a fővárosban kész lakóövezetek vannak fenntartva,kihasználatlanul,és számunkra nem megvásárolható módon..... Nem hülyeség. Az adott ország lakóinak gyerekeit ott,magyarul tanítják beszélni,illetve hírdetik nekik,hogy jöjjenek Magyarországra... Ha érdekel,mindent megtalálsz a neten. Ennyi info-bol már bőven megtudod találni kikre gondolunk. Többet nem fűznék hozzá! Köszönöm szíves megértésed! Keress,és olvass! Kellemes időtöltést...
2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2015. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=JG1RkJEVuUw nem vagyok antiszemita,félreértésbe ne essen senki.... de ezek érdekesek....
2015. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Reval95 válasza:
Amerika nagyon szeretne egyet, hogy mocskos "Új Világrendje" uraljon mindent és mindenkit. Csupán Oroszország és Kína akadályozza ebben. (Meg talán India)
2015. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 13:21"


Milyen mocskos új világrendről hadoválsz?

2015. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Reval95 válasza:
Mondjuk ha láttál volna Piros Pirula videókat vagy Világhelyzete weboldalát néznéd akkor tudnád. Hadoválsz... Bravó téged is megtanítottak másokkal "normálisan" kommunikálni. Aki keres az talál, nem biztos, hogy amit kutatott, de meglepő eredményt. Szóval ha nem hiszed, akkor JÁRJ UTÁNA!
2015. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!