Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az F-16 Falcon vagy az F-18...

Az F-16 Falcon vagy az F-18 Hornet változatok rendelkeznek erősebb radarral?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikből van többféle változat, többféle radarral.


A legmodernebbek elvileg:

AN/APG-79 (Hornet)

AN/APG-80 (F-16)


A számok nem az "eggyel jobb" szintet mutatják, más radar, más gyártók, hogy melyik az "erősebb" fogggalmam nincs, bár valószínűleg ezeknek az adatai nem is túl publikusak.

2015. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem publikusak, hogy döntik el tendereken, hogy melyik jobb légtér védelmére ?
2015. jan. 25. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jéézusom... talán mert a nagyközönség számára nem publikusak csak...
2015. jan. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem publikusak, hogy döntik el

Nem úgy,hogy megkérdeznek téged,pedig te aztán tudnád.Aztán ez a kérdés, a nagy nyilvánosságra tartozik?

2015. jan. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, hogy egy típus kiválasztása során 1000 dolgot néznek, nem csak kiválasztják egy prospektusból hogy hmmm...ez több mint az. Mindig az össz. tudás, és igények döntenek, na meg hogy melyik adja olcsóbban, drágábban, melyiknek milyen a kiszolgálási háttere, esetleg milyen egyéb üzleteket lehet vele kötni, pl részegységek legyártása a rendelő országban, kiképzés, stb.


Na meg ugye elvileg hozzá értők választanak, gyakorlatilag meg az nyer sokszor aki jobbam lefizeti a döntéshozókat.

2015. jan. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

56%-os válaszoló, sohasem értettem, minek ugyanazt leírni, amire előtte már válaszoltak; gondolom, ha egy 100 %-os válasz van előtte, akkor az a csábítás, hogy téged is felszázalékolnak, de ez túl átlátszó, és sok embert (köztük engem is) irritál


nem akarlak bántani, félre ne értsed, semmi gondom veled!! csak nem értem ezt a dolgot, és erre a következtetésre jutottam

2015. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a választ másoltam,hanem a kérdés elejét.Azért,hogy kerek legyen a felelet. Engem úgy tanítottak,hogy kerek mondatokban feleljek a feltett kérdésekre. Mivel itt több felelet,kérdés is van ezért nehéz lenne eldönteni,hogy melyikre válaszoltam. Sok helyen olvashatod a tőmondatos válaszokat és nem érthető, most ez mire értendő. Ebből aztán sok "vérre"menő vita-veszekedés indul el.
2015. jan. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy melyik részt másoltad( első sor), és melyiket írtad saját magad (többi), csak a többi is megegyezett a válaszommal:D bocsi, nem akartalak bántani, hagyjuk is, nem fontos :)
2015. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!