Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a fontosabb számodra? A...

Mi a fontosabb számodra? A haza, vagy az életed?

Figyelt kérdés
Miért?

2015. jan. 28. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%

Az èletem! Ezèrt nyugodtan meg lehet követni, de a csalàdom ès a sajàt èletem fontosabb bàrminèl.

Hogy mièrt? Nem a haza törődik a szüleimmel, nagyszüleimmel. Nem a haza tölt tartalmas időt a gyerekeimmel, nem a haza neveli fel őket szeretetben. Mèg sorolhatnàm.

Fontos a hazàm, szeretek itt èlni, de az èletem/èletünk fontosabb.

2015. jan. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%
Az eletem. Egyertelmu.
2015. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
66%
Egyik sem, de ezért az országért biztos nem fogom az életemet áldozni.
2015. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
85%

"Sehonnai bitang ember

Ki hogyha kell, halni nem mer.

Kinek drágább rongy élete,

Mint a Haza becsülete!"


Mondta a költő, de a végén alighanem meggondolta ő is.

2015. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Akik bőségesen részesülnek mindabból, amiért a hazát szeretni lehet, biztonságos, minden luxussal felszerelt bunkerekből buzdítják hősies önfeláldozásra azokat a nyomorultakat, akiktől a javak javát ellopták.


Mi is a kérdés?

2015. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen, az életem!!! A hazafiság, ahogyan idáig értelmezték, csak a megvezetést szolgálta! Ilyen és hasonló kizsákmányoló eszmékkel tömik a szerencsétlen tudatlanokat az élősködők!!! Így egyenes az út a kizsákmányolás felé.

Jó lenne, ha "felébredne" a többség: semmi másról nem szól az élete, minthogy bizonyos szemét köröket eltartson!!!

Egyszer ez is megtörténik, ráébrednek: micsoda undorító szemétládák élnek közöttünk, akik csak eszközként tekintenek ránk, nem pedig EMBERKÉNT!!! Pedig mi vagyunk az EMBEREK, ők csak HULLADÉKOK!!!

2015. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
34%

A Haza minden előtt!!!

Hazáért élek s meghalok Isten engem úgy segéjjen!!!!

2015. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Azért örülök, hogy többségben vannak a normálisak...

Nekem is a családom, életem. Hazám sok lehet, de csak egy kib@.szott életem van.

2015. jan. 28. 09:05
 9/51 anonim ***** válasza:
73%
8:59 Gratula. Remélem a családod is így fogja gondolni ha éhenhalnak mert te hazafi voltál. Munkád van?
2015. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
91%

Az élet. Nem feltétlenül az enyém - a családom védelméért gond nélkül fel merném áldozni magam.


Egy darab földért, meg idióta, tolvaj politikusokért haljon meg akinek nincs agya...

2015. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!