Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lesz a közeljövőbe...

Szerintetek lesz a közeljövőben III. világháború?

Figyelt kérdés
Elég aggasztónak találom ami a világon zajlik.Ezért úgy döntöttem beszerzek pár dolgot ami jól jöhet olyas mikre gondoltam mint amit az ember elvisz magával egy több napos hegyi túrára pl: gyógyszer,kötél,tűzgyújtó eszközök stb.Szeretnék venni gázmaszkot is főként ezért íróm ezt mert tanácstalan vagyok ,hogy mit vegyek.Két fajta maszkot nézegetem az egyik egy izraeli a másik M10M típusú cseh maszk.A keretem kb 6e Ft.Szerintetek melyik Jób.Szerintem az Izraeli jobb mert annak a szűrő csatlakozója jóban elterjed.Valami hasonlót szeretnék inkába.Tudnátok adni tippeket eben a keretbe és normális maszkot nem a Magyar fajta szövetet.(Trollok hagyjanak)

2015. febr. 6. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akkor nem volt világháború amikor a világ vezető hatalmai 45 éven keresztül atomtöltetű rakétákkal célozták meg egymás nagyvárosait, akkor most sem lesz.
2015. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Le vagy maradva.

Már a IV. lesz.

2015. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

"Jób.Szerintem az Izraeli jobb mert annak a szűrő csatlakozója jóban elterjed"


Igen, Jób bizonyára izraelita lehetett.


De amúgy javaslom hogy csészealjat szerezz be legelőbb, azzal lehet a legtávolabbra menekülni háború kitörése esetén.És 6.000Ft keretbe belefér.A hegyvidék nem biztonságos mert találkozhatsz jegesmedvével, prérifarkassal, hóddal, gyilkos galócával, stb.

2015. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Magyar fajta szövetet? Hol élsz ember? 30 éve nincs szövet maszk az MH-nál........


Te vagy a troll nem mi...

Saját felszerelésből semennyit nem húznál le. Azért mert lenne egy gázmaszkod, még nem éled túl a sugárzást...

Gyógyszer... Milyen gyógyszert akarsz? Mert ha csak nemvagy EÜ-s vagy orvos, akkor nem tudhatod kb mi kellene.

Kötszer.... Tudod hogy hogy kell ellátni normálisan egy vérzést? Égési sebet? légmellet? Mert az hogy láttad a filmekben, az semmit nem jelent... Lehet nálad kötszer, jól is jön ha autóbalesetet látsz valószinüleg, de egy háborúban, képzés nélkül csak rosszabbat művelsz mint ha nem tennél semmit....


Ennyi hülyeséget te jó ég.

6e ft-od van és ebből akarsz felszerelést szerezni egy esetleges háborúra.

Esküszöm sírok.

2015. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

MH szövet. [link]


1.6e szánok a maszkra.

2.Nem mondtam ,hogy maszkkal akarok védekezni sugárzás ellen

3.A vénás vérzést eltudom látni ha artériás a vérzés már mindegy de azt is el tudom.Van némi EÜ ismeretem.

2015. febr. 6. 14:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sugárzás ellen véd az ólmozott benzinnel átitatott lepedő. Olcsó és hatékony.Azzal leteríted magad és amíg rajtad van nem lehet bajod.
2015. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
7/7 De vicces vagy igen szerintem is próbáld ki de én úgy halottam ,hogy előtte meg kel enni 2 evő kanál Kálium-kloridot és utána gyújtsd meg a lepedőt.Biztos hatás.
2015. febr. 6. 14:59
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem több mint 10 éve nincs ólmozott benzin.
2015. febr. 6. 15:01
 9/17 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


MH szövet. [link]


1.6e szánok a maszkra.

2.Nem mondtam ,hogy maszkkal akarok védekezni sugárzás ellen

3.A vénás vérzést eltudom látni ha artériás a vérzés már mindegy de azt is el tudom.Van némi EÜ ismeretem."


Mint mondtam 30 éve nincs MH szövet....

Istenem.... 93M gázálarcot használ az MH de ne zavarjon....


1: 6e-el kitörölheted a segged, mert normális cuccot nem kapsz annyiért, csak ócska replikát.

2: akkor minek a gázálarc? hogy jól nézz ki vele mint a stalkerben?

3: HA ARTÉRIÁS MÁR MINDEGY??????? MI??????? te jó isten. Miért lenne mindegy te analfabéta? meglátsz egy embert hogy hevesen vérzik és némileg fröcsköl akkor te már azt mondod neki hogy "Á mindegy tesó, te már úgyis halott vagy"

Hol a francba hallottál te ilyet????


Semmilyen tapasztalatod nincs, attól hogy azt hiszed hogy láttál filmekben vérzéskezelést...


Menj vissza játszani szépen, vagy inkább csináld meg a házi feladatot mert túl sügér vagy még te ezekhez a dolgokhoz...

2015. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Bölcs ember békében háborúra készül"
2015. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!