Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vannak itt katonák? Minden...

Vannak itt katonák? Minden álmom, hogy katona legyek, és szeretnék információkat arról, hogyan lehetnék az

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, most fogok földrajz szakon végezni. Érdekelne, hogy milyen esélyeim, lehetöségeim lennének. Nagyon megköszönném a segítséget, mert nem igazán tudom, hogy sajnos hol induljak el. Nagyon komolyan gondolom ezt az életpályát. Előre is köszönöm

2015. márc. 3. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, hogy milyen katona, aki itt válaszol neked...

Ha érdemleges válaszra vársz, felkeresed a hozzád legközelebbi Hadkiegészítőt, az a biztos, amit ott mondanak.

2015. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ELsőnél a pont. A hadkieg azért van, hogy felvilágosítson, hogy melyik alakulatnál és milyen feladatot tudsz ellátni. A honvédségnél is van úgy, hogy egy alakulat állománya totál teli, és mondjuk csak 3 év múlva lesz legközelebb tagfelvétel.
2015. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben hozzánk jelentkeznék a Nemzetvédelmire, még nem késtél le!
2015. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, sajnos nem tudom hova fordulhattam volna a kérdésemmel, mert sajnos az én környezetemben senkinek sincs ilyen, vagy hasonló hivatása.

Nagyon köszönöm a segítséget! :)

2015. márc. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!