Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki aki jártas a külföldi...

Valaki aki jártas a külföldi (ukrán) politikában nem tudna tanácsot adni? Hogy lehetne elintézni hogy valakit ne vigyenek el háborúzni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 19:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Hát pedig ez tökegyszerű ha nem vagy ukrán akkor nem visznek el ha meg az vagy kutya kötelességed megvédeni a hazádat.
2015. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Más országba (pl. ha magyar vagy, akkor Magyarországra) kell menekülni.
2015. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy például elmenekül Magyarországra.


Vagy, amikor odaér, akkor megadja magát,dezertál, az oroszok nem fogják lelőni.Nem a magyarokkal van dolguk.

2015. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
És ha a dezertálás során mégsem úgy bánnak vele.. ? :(
2015. febr. 23. 20:36
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Ugye Te nem igazábol lenni normális!!!!!!!
2015. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Tedd a dolgod fiam, és lehetőleg kerűld a tűzharcot, de ilen gyávaságot ide ne írj!!!!!
2015. febr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
рэдка баязлівец, вы таксама пакутуюць, не думай такога прыйшоў сюды, таму што я ўніз ... Lole лейтэнант Сяргей Тадаровіч...így elég világos!!!!!!!!!??????
2015. febr. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
...nyugtázd, hogy megértetted-e..........
2015. febr. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Röpke eszembejutott, hogy mi volna ha itt is ellenforradalom lenne, ami nagyon küszöbön van.

Disszidálnál tovább a harcok elől????

Nem akarok neked rosszat de itt, ezzel a felfogással, nem húznád sokáig.

2015. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

"privibe is írhatnám, de nem teszem" had lássa mindenki!

Apám 1925-ben született Fenyvesvölgyön, legalább annyira vagyok Ukrán?, vagy éppen Te Magyar"?

Nem mentem sehova a sorkatonai szolgálat idelén, de egy dolgot megtanultam, csak a bajtársam. és én vagyok.

Nem érdekelt az anno politikai ideál, vagy rezsim, csak a szakaszom.

Meg fogsz lepődni, de csináltunk egy "visszállampolgárságot".

Azt jelenti, hogy jelen fórumtagok, nagyon nagyra nyitják szemeiket-szájukat, mert nem csináltak rajtam kívűl ilet:

Kértem az Ukrán állampolgárságomat 2012.01.30-n, hivatkozva "Orbán király" meghírdetett szabad európai állampolgársági joghoz való hivatkozással.

A "haverod" Janukovich azt írta vissza a külügyi titkárnő alapján, hogy elutasítva, mert gazdasági bőncselekmények miatt, el lettem ítélve.

Gondolj bele, ha idejössz, ez a megalázott katonatársadalom, aminek 75%-a sorkatonaviselt, mit fog veled csinálni???

2015. febr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!