Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » MI most a világ legfejlettebb,...

MI most a világ legfejlettebb, legerősebb tankja?

Figyelt kérdés
páncélzat, löveg, lőszer, motor...

2015. márc. 18. 21:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a leopard egyik változata lehet.
2015. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
szerintem a Merkavák, Abramsek, Leopardok vagy valamelyik orosz T-... legújabb változatai között lehet :)
2015. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Leopard 2A7
2015. márc. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 BlackSword ***** válasza:
51%

Igazából teljesen mindegy, meg elég szoros a verseny, és ha az ellenségé 4 km-en belül van, már egyikbe sem ülnék... Egyiknek sincs akkora előnye, mint a tigrisnek a shermannal szemben, hogy lepattan a lőszer, azt szia... Igazából már ha két ellenséges tankot ki tud lőni, akkor már megérte a tartása...


Ha a sebesség, tűzerő, páncélzat, hatótávolság, lőtávolság, túlélőképesség dimenziójában nézzük, akkor a Leopard 2A7

2015. márc. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
42%
A filleres, vallrol indithato panceltoro raketak koraban a tankok teljesen elvesztettek a jelentoseguket.
2015. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem keleti oldalon a T-90, nyugati oldalról Leopard2 vagy Abrams legújabb változata.

Szerintem a britt Challenger, a zsidó Merkava, és a japán Type 10 mind a Leopard 2 koppintása. A kínaiaknak is van saját fejlesztésű tankja, de azok meg az orosz T modelleket másolják. A Leopard 2 meg az Abrams továbbfejlesztése szerintem.

2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Aztán ott vannak azok a tankok amikről szinte senki sem tud semmit, tekintve, hogy a kifejlesztőinek nem célja, hogy az ellenségei tudomást szerezzenek, hogy milyen tank készül náluk és esetleg fel tudjanak készülni a sajátjaikkal.
2015. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
31%

Szalmakalap: Akkor ilyen alapon egy árva kalapács is " fejletlen " eszköz...

Tank sem csak háborúra használható...

2015. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Szalmakalap, el kell, hogy szomorítsalak, mert a legtöbb modern eszköz kifejlesztésének alapja a haditechnika volt.
2015. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Pedig 10-nek totál igaza van, hadiipar nélkül rengeteg dolog meg sem született volna, rengeteg találmány jött létre a hadiipar " melléktermékeként ".
2015. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!