Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet Magyarországon valaha...

Lehet Magyarországon valaha polgárháború?

Figyelt kérdés

Ez csak egy kérdés.

pl: Cigányság autonómiát kérne, és polgárháború lenne belőle. Akkor mi lenne? Jönnének az amerikaiak ismét feszíteni?


2010. febr. 17. 15:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

16:12 vagyok


El tudom képzelni mi van Szabolcsba. Borsodi vagyok, és itt sem rózsás a helyzet.

2010. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Az egyik haveromat kirabolták az orkok, de a buszbérletét meghagyták.


Kissé ironikusan mondtam: Még milyen úriemberek voltak.

2010. febr. 17. 17:12
 13/27 A kérdező kommentje:

17:08

Elhiszem, szerintem még rosszabb, mint itt!

Pedig Tokaj is nagyon szép, csak sok az ork!


(nem tudom, hogy hallottátok-e,de itt védelmi pénzt szednek az orkok.)

2010. febr. 17. 17:55
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem polgárháború lenne, mert az orkok nem magyarok. Ha lenne, politikai indokok állnának mögötte.
2010. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet!Bár úgy lenne!Mint a Vatikán.Igaz akkor már nem az lenne a legkisebb a világon!Belépni aki tag,kilépni ha fagy!
2010. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha így haladunk, sajnos valószínű hogy lesz valamilyen polgárháború féle, vagy legalább összecsapások a cigány származásúakkal. Csak szét kell nézni, egyre többen vannak, és terrorizálnak. Nem vagyok agresszív ember, de ha ott fogunk tartani, hogy minden 2.-3. ember cigány, ráadásul nem a normális fajtából, akkor fegyvert ragadok én is. remélem nem kell addig várni
2010. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok, és ma Adolf Hitlert szidják. Azt hiszem, ha az említett úriember hatalmon maradt volna, Európában kissé jobb lenne a helyzet, mármint a tisztességes, becsületes, dolgozni akaró fehér emberek számára. :)
2010. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lehet. én legalábbis azt várom már... a masik oldalon irta v.ki, hogy rengeteg elfojtott indulat van. igy is van ami egyszer előtör és retteghetnek megint a Magyaroktol.
2010. febr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Két egyszerű mondatom lenne.

1. Nem furcsa, hogy csak a cigánysággal van baj Magyarországon? (a németek is jelentős számban élnek itt, de velük semmi probléma)


2. 8év alatti gyermekek 55%-a cigány. Érdemes lenne elgondolkodni!

2010. febr. 18. 17:52
 20/27 anonim ***** válasza:
Cigány autonómiából nem lenne háború, azt sokan támogatnák. Attól lenne polgárháború, ha már tömegek éreznék veszélyben az életüket, és már nem érzik úgy, hogy kibírják a választásokig.
2010. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!