Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elméletileg lehetne Magyarorsz...

Elméletileg lehetne Magyarországon polgárháború a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen okokból, kik harcolnának, a harcolók milyen támogatásokkal bírhatnának és mi lehetne a végkimenetele?
2011. máj. 20. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Egy szép cigánylány azon az estén csata előtt velem lenne átéreznénk egymás testi javát.
2011. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
A cigányok és a Jobbik a Gárdáikkal. A végén mindkettő eltűnne a színről.
2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%
Ahol van szélsőjobb, ott bármi lehet. De reméljük ez nem fog bekövetkezni, kevesen vannak még ahhoz, és csak itt a gy.k. hangos tőlük. Remélem nem fog idáig süllyedni az ország, de nincs is miért. Érdekes egyébként ez a hozzáállás a cigányokhoz, mert nagyon kíváncsi lennék, hány munkanélküli írja le itt hogy az én adómból fizetik a szemét romákat, miközben ugye ő sem dolgozik, és közben az eszébe sem jut, hogy a sokat szidott kolopele nevű gazdag vállalkozó adója tartja el őt is többek között. Nem furcsa ez egy kicsit sem?
2011. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Elméletileg nem, de gyakorlatilag lesz.
2011. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Hat jah, lehet bolcsebb maradtal volna, ha csendben maradsz.
2011. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%
Miért, szerintetek ilyesmi elő sem fordulhat? Olvastam már ehhez hasonló kommenteket. Tudom, nem a témába vágott, csak a cigányok harca a jobbikkal kapcsán jutott hirtelen eszembe.
2011. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
szerintem inkább te vagy a szánalmas, és nagyon nagyra vagy a gengszterváltáskor összelopott vagyonoddal.
2011. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Aki 120 ember biztos megélhetését biztosítja, az nem fog megharagudni hogy a gy.k. nem szereti. Jelentéktelen kisebbség, akik nehezen tudják elviselni ha valaki nem él rosszul, mert nem volt rest tanulni, dolgozni, alkotni, és nem a siránkozást választotta életcélnak. Lehet hogy gyökér vagyok, hiszen minden ott kezdődik. Ezt dicséretnek veszem.
2011. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
az a 120 ember éhbérért robotol neked. ezt nevezed te "biztos megélhetés"-nek? egyébként azt kifelejtetted, hogy a nemzet vagyonát magánkézre játszani (vagyis ellopni) sem voltál rest.
2011. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen! Jellemző magyar virtus! Akinek van (mert vette a fáradtságot hogy előteremtse magának), az szemét csaló gazember sőt gengszter! Végtelenül szánalmasak vagytok!
2011. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!