Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az NKE HHK kat. Vez. Re...

Ha az NKE HHK kat. Vez. Re akarok bebejutni de ha csak kat. Log. Ra vesznek fel milyen eséllyel vesznek át?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kat.vezes ismerősöm modnta még év elején, hogy ha felvesznek és kimagasló a tanulmányi eredményed, akkor van rá lehetőség (vagyis volt már rá példa). Hogy most mi a helyzet, nem tudom. Viszont nem véletlenül vesznek fel kevesebb kat.vezest mint logisztikásat.
2015. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed, bár változó.


A zászlóalj általában engedélyezi ( ha mondjuk a katveztől leszerel valaki) viszont az egyetem szokott szemétkedni.


De van rá reális esélyed.


Azért legalább alulról súrold a katvez ponthatárát. Akkor több az esélyed.



Egyébként, nem olyan jó a katvez mint azt hiszed. De ha felvesznek majd rájössz.

Én spec logisztikus vagyok, és időközben megszerettem. :)

2015. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez alatt mit értesz utolsó? Hogy nem olyan jó a kat.vez? Kifejtenéd kérlek, mert oda készülök, és azért nem szeretném időmet vesztegetni :) .
2015. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a katvez pontszáma, akkor bele fog kötni az egyetem, és aládtesznek, nálunk is ez volt.


Azért nem "olyan jó" a katvez, mert nem tanít semmi kézzelfoghatót, nem tanulsz meg hidat építeni, könyvelést vezetni, fegyvert tervezni, szerelni stb, "csak" embereket vezetni a harctéren, és harcolni (már amennyire a Ludón ezt oktatták eddig...). Szóval annyiból "rosszabb", hogy a civil életben semmi használható része nincs.

2015. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!