Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Légióba jelentkezhet szemüvege...

Légióba jelentkezhet szemüveges ha minden más vizsgálata megfelelő?

Figyelt kérdés
utána olvastam és konkrétan sehol nem ítrák le hogy igen vagy nem tehát indokot is kérnék :) szemüvegbe fog harcolni is akkor vagy hogy? előre is köszönöm

2015. ápr. 19. 15:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
utána kéne olvasni büdös csicskák úristen annyit se értek hogy felbassza magát rajtatok az ember :/ cím kell kutya itt a címem Pécs, Gadó utca 20
2015. ápr. 25. 17:44
 12/20 A kérdező kommentje:
2 emelet hatos ajtó lehet jönni ;) de még az utcára se mersz lemenni mert internet huszár vagy
2015. ápr. 25. 17:44
 13/20 anonim ***** válasza:
nem lehet cigánytelep, akkor nem tudna írni :DDD mondjuk nem is tud
2015. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tisztelt szemüveges "légiós"! A neved is add meg,hogy kit keressünk ott a Gadó utcában..Nehogy valami haragosod cimét nyomtad fel ide.Azért kérjük a pontositást és lehetőleg egy fotót magadról is feltehetnél ide !
2015. ápr. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
és nektek hol van a nevetek mi? én nem vagyok cigány mert én vállalom hogy hol lakom ha nem hiszitek el ez van! lejöttök mi? ki se mertek lépni a lakásotokból :D talán azért írok több helyes írási hibát mert sietek :/ iq pls !!!! írj rám privátba csicsk@ add a neved a facebookod bejelöllek és ott lebeszélhetjük meglátjuk mekkora ember vagy ;)
2015. ápr. 27. 16:47
 16/20 anonim ***** válasza:

háháhhhhhháháháháháhháháháháháháháhá :DDDDDDD


tévedtem, mégis elég hülye vagy, hogy felvegyenek a légióba:D

2015. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Marcali, Honvéd utca 24
2015. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt a barmot már a légió kapujától is elzavarjál.Még a szolgálatos őr is megállapitja,hogy idegbeteg idióta .Na pápaszemes légiós onnan hova jelentkezel? A Delta Force-ba?? ha onnan is elzavarnak akkor jön a S.A.S ?? A végén meg kikötsz valami trágyahordónak ott Pécs mellett valami földművesnél.
2015. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Budapest. XIII. ker Üteg .u.12.2.em.3.
2015. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
SAS-be meg SEAL-be amúgyis profik mennek, nem mint a légióba :D
2015. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!