Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonaságnál (magyar vagy...

A katonaságnál (magyar vagy külföldi), hogyan oldják meg a szexet, ha bevetésen vannak messze az asszonytól? Követi őket egy csapat prosti vagy valamilyen kedélycsillapítókat használnak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

A katonaság elején (rendes katonaság) úgy leizzasztanak testileg-lelkileg, hogy a legkevésbé még egy plusz aktivitást akarnál a nap végére.


Mire pedig véget ér a szenvedés időszaka és hozzászoksz, addigra már belédnevelnek egy olyan fogalmat, amit most nem nagyon ismersz még: ÖNURALOM!

2015. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Meg hát ugye, ha minden kötél szakad, ott van a Béla...
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 12 évig voltam katona. Ebből közel 2 évet orosz laktanyában is töltöttem. Ott nincs nő. 23 évesen voltam először nővel. Az is egy prostituált volt. De akkor kimenőn voltam hosszabb távon. Akkor már 4 éve voltam a hadseregben. Nincs ebben titok. Nem lehet mást tenni. Ha volt valahol egy szex újság akkor mentünk a wc-re és vertük. Ha kellett minden nap. Ha nagyon le voltunk terhelve akkor meg örültünk, hogy alhatunk. Ha valaki békeidőben hivatásos katona a saját hazájában akkor van szabadsága és megismerkedik egy lánnyal és vele van. Utána ha jól megy elveszi feleségül és családja lesz. De ekkor a katona majd minden nap otthon tudd lenni. Ha háborús övezetben kell szolgálatot teljesítened ott nem gondolhatsz nőre, családra. Ott a feladat végrehajtása a cél és bajtársaid élete./ nekem a parancsnokom mondta: A katona halált oszt. De valahol a harc téren el jön értünk is a halál/ Ha nem voltál még ilyen helyzetben akkor tudd, ott egy villanás az élet. Egy golyó. Ami sziszegve érkezik a sötétben. Ilyen helyen a katonák nem azon gondolkodnak, hogy milyen finom volt az asszony otthon. Óriási felelőssége van a feladat végrehajtásáért és a többiekért. Jót derültem kérdéseden.
2015. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Kedélycsillapitot. 100X feküdj! föl! (Vagy valami hasonlot:-)
2015. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Én üdvözölném, ha visszaállítanák a kötelező sorkatonai szolgálatot. Nagyon sok nyikhaj fiatal lett ott férfi.
2015. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
...vagy lelki roncs.
2015. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Hát tényleg soha nem alszunk már át egy éjszakát.
2015. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Úgy beszélünk róla, mintha a szex valami nélkülözhetetlen dolog lenne, mint az evés, ivás. Valószínűleg pont úgy elvan egy katona, mint a több millió szűz férfi akire b..sznak a nők :D
2015. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs nő, ott a Jenő.


Viccen kívül, tényleg ez a helyzet, tanultuk is történelemből, hogy az ilyen elhúzódó háborúkban a frontokon teljesen természetes volt a homoszexualitás. (Más szóval az egymás végbelébe élvezés)

2015. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
3-as vagyok. Én ilyent nem tapasztaltam katonaságnál mert szerintem nagyon megverték volna az illetőt. De ettől még lehet. Egy háborús helyzetben annyira leterhelik a katonát hogy nincs ideje ilyenen gondolkodni.
2015. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!