Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan címezzek meg egy...

Hogyan címezzek meg egy külföldi válaszborítékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy angol focicsapatnak szeretnék levelet küldeni, mert autogramokat kérnék tőlük. Az Angliába címzés még megy, de nem tudom h a válaszborítékot h címezzem meg. Illetve mennyi bélyeg kell rá? Írtam e-mailt a csapat címére, de annyit írtak vissza, h ők ebben nem tudnak segíteni, írjak sima levelet. De még azt sem írták meg h válaszborítékot is küldjek, vagy h mennyibe fog kerülni.

Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm!



2012. okt. 15. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán megcímzed magadnak... És az aljára írod, hogy Hungary, de az irányítószám elé is odatehetsz egy H betűt, biztos, ami biztos. Pl így:



Gipsz Jakab


Budapest

Kergebirka utca 21.

H-1122


HUNGARY

2012. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt esetleg nem tudod h mikor kell rá fizetni? Olyan mintha utánvéttel jönne vissza, vagy előtte kell kifizetni vhogy a szállítást? Nem vagyok jártas a postai dolgokban:)
2012. okt. 15. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem teszel rá bélyeget, csak megcímzed, hátha rendesek és kifizetik ők...


Vagy én a helyedben bemennék egy értelmesebb magyar postahivatalba, hogy hogyan lehetne megoldani...

Mert igazából ottani angol bélyeg kellene rá. Na de itthon gondolom nem árulnak angol bélyeget... :-) De szerintem egy postán csak tudják, hogy mi a legjobb eljárás...

2012. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!