Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy kínai orosz nyugat ellenes...

Egy kínai orosz nyugat ellenes háború esetén india kivel lenne inkánbb?

Figyelt kérdés
Azt h india milyen viszonyban van az usa val véképp nem tudom az unio val kapcsolatos viszonya terén gondolom befolyásol valamit hogy a nemetközi szövetségek tagja. (Brit uralkodójuk van de független állam nem tom ez menyit számít)
2015. máj. 28. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel. Nyomnák a fegyvergyártást, és árulnák mindkét félnek, plusz kőolajat, aranyat stb.
2015. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom miért égett bele a fejekbe ez az orosz-kínai kapcsolat. Ilyen nincs. Kína az USA-val van teljesen összeforrva. Oroszországnak nincs túl sok gazdasági kapcsolata. Legalábbis olyan szintű, mint USA-Eu, USA-Kína.
2015. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
anyira nem értek hozzá biztos az államformai hasonlósgok miatt meg régen elvileg szövetségesek vóltak. de az nem is számít most nkem india melyikhez hózna jobban a 2 fél közül? Ha már fantáziálgatnánk.
2015. máj. 28. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Kína az USA-val van teljesen összeforrva.


Te ezt honnan veszed ? Még az államforma is teljesen más !

Kommunista - kapitalista össze forrva ?

Kína most nagyon jó kapcsolatot ápol az oroszokkal , az amerikaiakkal viszont nagyon elfajult a dolog , mert a Juánt nem akarják felvenni az IMF tartalék valutái közé .


Szerintem az első válaszoló mondta jól , India elpróbálna lavírozni a két fél harca között .

2015. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
+ megpróbálna
2015. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy egy nyugati orosz kínai ellenes háborúban India ki mellé állna. Valószínű senki mellé. Mert hiába utálják a kínaikat a Kínai Népi Felszabadító Hadsereg ott van a küszöbükön.
2015. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kína az USA-val van teljesen összeforrva.


Te ezt honnan veszed ? Még az államforma is teljesen más !

Kommunista - kapitalista össze forrva ? "


Államforma? Ki a francot érdekel az államforma? Ez nem ilyen öribari dolog, hogy ugyanaz az államformád, akkor jóban vagyunk. Csak az USA-Szaúd-Arábia kapcsolatra gondolj. Kína meg már rég nem az az elveiből élő kommunista állam. Neki mindenki jó, akiből hasznot remél.

2015. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jólvan nyugi csak fantáziálgatok de mégis melyik felek vannak jobb viszonyban indiával? Én az eura tippelek a britek miatt. Mennyit számít a nemzetközi közösségi tagság?

Ebböl következtetem hogy ha lenne egy olyan háború ahol kína meg oroszország össze fogna(akár más országokkal) a nyugat ellen vagy akár a nátó ellen india előbb álna mellénk mint melléjök. Fúl obijektíven persze hogy a lavírozás a legjob stratégia. De ha be támadnák a briteket aztis hagyná?

2015. máj. 29. 01:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen háború és mindenképp részt kellene venni Indiának, akkor a Kína ellenes szövetségben lennének, mivel Kínával van egy határvitájuk Kashmir régióban.


Az meg hülyeség, hogy Kína és az USA jóban vannak.

2015. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Az meg hülyeség, hogy Kína és az USA jóban vannak."

Ahogy el nézem ebben nagyon meg oszlanaka vélemények mi az iagzság? (ne fejszével meg láncfűrészel döntéstek el xD)

Egy kérdésem még nem kapott választ a nemzetközösség milyen mértékben jelent egy háború esetén katonai előnyt? Menyire szorosak? India ki álna a britekért?

Van még egy kérdésem az usa vagy az oroszok vannak jobb viszonyban?

2015. máj. 29. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!