Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek az orosz...

Mi a véleményetek az orosz Specnaz-ról?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem csak a cod4ből van tapasztalatom róla.
2010. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Szpecnaz? Az FSzB Specnaz (pl. Alfa, Vimpel), a VDV Szpecnaz, az MVD Specnaz (pl. Vityáz, OMON), vagy az egyéb szervezetek Szpecnaz egységeire gondolsz?
2010. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Omon
2010. febr. 26. 21:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
elég kemény gyerekek, nem szarral gurítanak
2010. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Olvastátok Földi Pál egyik könyvét a Specnazról?

Nagyon durva dolgokat ír le. Tényleg ennyire brutális kiképzést kapnának?

2010. febr. 26. 23:45
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Földi Pált élből felejtsd el!:) Az egy hihetetlenül ostoba, tuskó figura. Tulajdonképpen 20 fércműből összehoz egy huszonegyediket.
2010. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
előző: Földi Pál is ugyanolyan szerző, mint a többi, csak kicsit más szemszögből szemléli a dolgokat. Nekem a stílusa nagyon tetszik, és hogy nem csak lerágott csont adatokkal szolgál, hanem új fejleményekkel is. Azon kívül én még semmi valótlannal sem találkoztam a könyveiben. Te talán igen? :)
2010. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam Földi Pál Szpecnaz könyvét. Szerintem is összekukázza netről, meg mások könyveiből a dolgokat, úgy, hogy ő maga lószart se tud az egészről. Elég sok fantáziálgatás, meg hidegháborús elavult homályos sejtések vannak abban a könyvben.


Viszont tudom helyette ajánlani Zicherman István könyveit. Na az tényleg tudja mit ír le, nem csak összecsapja mások műveiből.

2010. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

a Specnaz egy nagyon kemény katonai egység...e legkeményebbek közé sorolják őket világszínvonalban is...(Jóó persze elmaradnak a SAS és mondjuk a Navy Seal ok mögött) de hihetetlenül kemény ahogy az előttem lévő szólt nem szarral gurítanak!

láttam filmet róla meg sokat olvastam róluk!

kiölik belőled az embert és az érzéseket! nincs kecmec...egy parancsokat teljesítő húsdarab leszel csontokon! az menjen oda akinek már nicns vesztenivalója!

2010. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolso te meg se szolj így ha nincs is tapsztalatod

Europai unio és Nato tagok vagyunk.Istníteni kell Amerikát meg Európát nekünk...Főleg régen volt így.Most nézd meg kiderülnek dolgok régen mindent a Stecnaz csinált.Mindent szinte ők szabaditottak fel.Az amcsik kitalálták hogy ők voltak sokáig tikolták de most kiderült.Lásd Amstrogn is összekeverte a holdat a sivataggal, de Jurij Gagarin tényleg járt az űrbe.Amstrong mégis nagy durranás volt.Szóval ittis ugyan erről van szó és már lassan minden kiderül és igenis kérdezz olyat aki egyáltalán szolgát az orosz hadsegerbe már azis keményebb mint azok a díszp*csák...A specnaznak a közelébe semmi amerikai meg europai alakulat nincs max még keleten vannak olyan szívos alakulatok de szerintem még ott sincs.Nagyon komolyan veszik gyerek koruktol viszik őket és nevelik és nem a pénzről szól az egész.Annyiban értenék veled egyet hogy technikája alulmarad a SAStol mivel a kommunikáció nekik legalább nem feltétel az interneten keresztül és ez szerintem nagyon jó.Mert ha 1 műholdat kilőnek annyi mindennek.De ők tudnak iránytűvel tájékozódni meg bármivel...De Putyin hiába nem elnök akkoris ő a góré és kezdi rendbehozni az alulmaradt technikát már sokmindenbe lehagyták amcsikat sok fegyverbe meg gépbe.Legtöbbet ők exportálnak világnak.Szóval a Stecnazba aki szolgál vagyakár a hadseregbe nemcsak kütyüket kap hanem mentális és fizikai erőt meg sok minden mást.Sokkal keményebbek a katonak és szerintem már őket is rendesen felszerelik...De ha te a cod4nek hiszel -.-"

2010. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!