Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok a katonanőkről?...

Mit gondoltok a katonanőkről? Ugyanúgy elfogadják őket a társaik mint a férfikatonákat? Éri őket valami megkülönböztetés?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne a katonai pálya. Persze nem ez az irodában ücsörgés, hanem a rendes háború a harctéren. Mennyi esélye van hogy a katonanőket harci feladatokra osszák be vagy hogy működik ez?
2015. jún. 7. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Éri őket megkülönböztetés. Mégpedig pozitiv, jó sok a felettesek részéről.


Általában ezért nemszeretik a katonanőket. Aki azért érdemel ki valamit mert tesz érte, azt elfogadják. Időbe telik de elfogadják. Azonban azt aki előnyökhöz jut mert benyal (vagy egyéb teendőket lát el) azt marhára ki tudják utálni az emberek.

2015. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 electroman75 ***** válasza:
0%
Mert a vicc kategóriába tartoznak. Tudom jól dolgoztam velük sajnos közel 10 évet. Iroda,Eü,hadtáp még ok, de harcoló alakulat? Minek? Nyávogtak ha menetgyakorlat volt,vigye már valaki a fegyverét mert nehéz,műszakilag nulla,egy rádiót nem tudtak lehangolni, De had ne ragozzam. A matrac funkcióról meg ne is beszéljük,természetesen ez nem általánosítás,csak tapasztalat.
2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze nem általánosítás, gondolom a világ összes katonanőjével dolgoztál már :)

Vannak ilyenek is persze, mint ahogy a férfi katonáknál is, de ne mosd össze őket.

2015. jún. 7. 19:44
 5/5 electroman75 ***** válasza:
Nem dolgoztam a világ összes katona nőjével természetesen,de te sem vagy a világ katona nőinek a képviselője. Már csak azért sem mert mert te még a mundért sem próbáltad fel. De legyen elég annyi hogy 2 külszolgálat alatt szépen bemutatkoztak, a helyőrségben ahol szolgáltam úgyszintén. 10 ből 8 az jó arány nem?
2015. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!