Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit szóltok az olyan elvakult...

Mit szóltok az olyan elvakult Putyin mániásokhoz akik szerint a mai Oroszország sokkal erősebb mint a régi Szovjetunió?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 06:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6-os: Szerintem a Fidesz és OV többet tett azért, hogy az ország ne legyen összetartó, kb. ők vertek éket a jobboldali és baloldali emberek közé a hosszú évek óta tartó gyűlölködésükkel. Persze beismerni úgysem fogod ezt, ilyen dolgokat a jobboldaliak mindig a baloldalra kennek.


Nem tudom, mit értesz "erősebb szellemi erők" alatt, de a nyugat-európai országok, USA, Kanada nem annyira nemzeti érzelműek, mégis minden szempontból jobb helyek, mint Oroszország. Tudod, ott hagyják élni az embert, nem akarják megmondani, mit gondolj, mit érezz. Valószínű ennek köszönhető, hogy jelentősebb művészi vagy tudományos eredmények inkább arrafelé születtek. Tudod, a szabadság, amikor eldöntheted, mit akarsz kezdeni az életeddel, hogy élj, nagyon jó hatással van az emberre. Persze, aki az egyént nem tiszteli, nem szereti, inkább egy arctalan tömeg részeként képzeli el az életét, annak nyilván nem vonzó ez a szabadság. Én csak a többséget sajnálom, akik jó emberek, és csak azért szenvednek, mert mindig van egy élhetetlen erőszakos kisebbség, aki nem hagyja őket békén.


A nacionalista szöveg pedig nem jön be, elég borzalmat köszönhettünk ennek az ideológiának a huszadik században, talán meg kellene próbálni végre együttműködni, akár valamilyen megegyezésre jutni a szomszédainkkal, mint hogy tök egyedül, kis országként játsszuk az agyunkat, mert ezzel nagyon pofára eshetünk még egyszer. Együttműködés, nem hőzöngés - ez lenne a lényeg, emberek.

2015. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!