Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A videómegosztó oldalaknak...

A videómegosztó oldalaknak felelősségük van az Iszlám Állam létrejöttében?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy a terroristák két dologra használják ezeket az oldalakat: toborzásra és félelemkeltésre.

Mi a véleményetek?



2015. júl. 11. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

"A videómegosztó oldalaknak felelősségük van az Iszlám Állam létrejöttében?"


Az USA elmúlt 30 évben tanúsított kőolajpolitikájának "van felelőssége" az Iszlám Állam létrejöttében.

2015. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Az építészeknek felelősségük van az Iszlám Állam létrejöttében? Hiszen épületekben laknak, sőt fedezékként és búvóhelyként is használják őket.

Ha egy ember valami rosszat csinál, akkor nem az eszközt kell elővenni, hanem az embert.

2015. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az építészeknek felelősségük van az Iszlám Állam létrejöttében? Hiszen épületekben laknak, sőt fedezékként és búvóhelyként is használják őket.

Ha egy ember valami rosszat csinál, akkor nem az eszközt kell elővenni, hanem az embert."


Kérdező nyilván kíváncsi rá, miért, miként jött létre az IÁ. Érdemben te sem mozdítottad előre a puhatolózását. Csak ideböfögtél egy közhelyet.

2015. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés szerinted arra irányult, hogy pontosan miért és hogyan jött létre az IÁ? Én nem vettem észre. Szerintem inkább a videómegosztó oldalak felelősségét firtatja. Én erre válaszoltam azt, hogy szerintem nem felelősek.

Ha valaki arra kíváncsi, hogy miért és hogyan jött létre az IÁ, általában valahogy úgy fogalmaz, hogy "Miért/Hogyan jött létre az Iszlám Állam?"

2015. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, semmi köze hozzá.


Az IÁ létrejöttéért az USA, illetve nyugati csatlósai a felelősek.

Persze, nem közvetlenül, hanem közvetett módon a tudtuk nélkül teremtettek olyan helyzetet, hogy az IÁ létrejött.

2015. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

USA! USA!


Aktívan, cselekkel, pénzekkel.

2015. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamely szinten igen.
2015. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!