Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Eljárhatnak-e velem szemben,...

Eljárhatnak-e velem szemben, ha felteszem a vidomegosztóra azt a hangfelvételt, amit az elmeorvosi vizsgálaton készitettem titokban?

Figyelt kérdés
A bíróságtól kaptam egy levelet, melyben arra kötelez a bírónő, hogy vessem alá magam egy elmeorvosi vizsgálatnak. Ezt szeretném feltenni. Annyira király felvétel, hogy ihajjj. nAGYON SZERETNÉM KÖZZÉTENNI, CSAK FÉLEK A KÖVETKEZMÉNYEKTŐL. Ha nem bűncselekmény, akkor felteszem.
2011. nov. 28. 08:09
 1/9 asmosys ***** válasza:
93%
A beszélgetés rögzítése – törvény felhatalmazása hiányában – csak az érintett hozzájárulásával történhet.
2011. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Tedd fel, úgyis beszámíthatatlan vagy, olvasva az előző kérdésedet!
2011. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben sokszor látok,hallok ilyan hiradást, amikor az egyik fél titokban hangfelvételt készitett és amikor nyilvánosságra került, ezt nyiltan vállalta, hogy "....igen ő készitette a felvételt...." Olyat viszont sose hallok, hogy ezért bajaba került volna. Végül is én magam már szétröhögtem az agyamat a felvételen, saját magatokat fosszátok meg, ha azt hazudjátok hogy nem szabad felrakini. Betenném a linket hogy ti is beszarjatok rajta.


na most tényleg hogyan rakhatnám fel?! valami trükkje biztosan van.

2011. nov. 28. 11:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi legyen a címe a videonak? Olyan címe legyen, hogy sokszor kidobja a kereső és kiváncsiságot keltsen a címe a felhasználóban és még kifelyezze azt is, hogy az a nő aki arra hivatott, hogy vizsgálja más emberek elmeállapotát, valójába egy bolond. Ha hallanátok, bakkkeerrrrr....
2011. nov. 28. 11:33
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha kivágnám a nevét az elmeorvosnak? A sajátomat már kivágtam, csak helyileg az intézmény nevét tenném be, mondjuk az idézést befotoznám.
2011. nov. 28. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Torzítsd el az elmeorvos hangját, akkor talán nem lesz gáz.
2011. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várjuk...
2011. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak így telibe nem merem feltenni, mert ezek a közhere hivatalnokok (bíró és elmeorvos és rendőr) biztosan újjabb eljárást indítanának, mert. Mindegyik kivétel nélkül ilyen. Szóval, a TV-ben néha látok olyan riportot, hogy rejtett felvételet mutatnak be, leleleplezés jelleggel. Ott el van torzitva a hang és nincsen benne név és cím adatok. Ezt kell megtenni ezzel a felvétellel is és akkor felteszem. Be fogom ide linkelni, ha kész lersz a cucc.
2011. dec. 1. 06:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos?
2021. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!