Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a pápa és az EU-s vezetés...

Ha a pápa és az EU-s vezetés muszlimok elleni keresztes hadjáratot ígérne, te felvennéd a keresztet?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy milyen kereszt: horogkereszt, nyilaskereszt, kelta kereszt, máltai kereszt, római kereszt, te felvennéd és harcba indulnál a muszlimok és zsidók ellen?

Ezzel a kérdéssel arra vagyok kíváncsi mekkora lenne a támogatottsága egy modern keresztes hadjáratnak.



2015. júl. 13. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ez nem egyértelmű?
2015. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem Úrnőm, én nem hiszek az ilyesféle elhivatottságokban. Azok eddig mindig óriási pusztítással jártak. És látnod kell: ilyesfajta gondolkodással tényleg csak a veszteségeid fölött uralkodhatsz, máson nem.


Még valami: tökéletesen érdektelen a támogatottság mértéke. Nincs az a támogatottság, amely e kérdésben (bárki számára) megnyugtató és hosszútávú eredményt hozna. Más szavakkal, a problémát tökéletesen félreérted, ennélfogva bármely megoldási javaslat csak hibás lehet a probléma szempontjából.

2015. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Te egyebkent normalis vagy?
2015. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem.

De mondjuk támogatnék egy sima NATO-ENSZ beavatkozást.

2015. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Muszlim vagyok, és az is elég bosszantó, amikor becsengetnek a keresztények térítgetni. Ha most még verekednem is kéne velük, miközben a szentbeszédet hallgatom, soha nem nyitnék ajtót senkinek többé.
2015. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

ma 12:32

Te most buta vagy, vagy csak trollkodsz? Nem egyértelmű.

Magyarország keresztény kultúrájú ország, ha muszlim fajtársak között szeretnél élni, költözz Szudánba, vagy Indiába.

2015. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, simán buta vagyok. :p


Egyébként az a közel 50%-nyi magyar, aki nem vallásos, az melyik fajhoz költözzön?

2015. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azért baromság ez, mert ilyenné fajulna:

[link]


Háborúval még semmi sem volt megoldva.

2015. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Olvastál már Bouillon Gottfried-ról? Segítek 1099-ben elfoglalta Jeruzsálemet, és lemészárolta a védőket és a városlakókat, egy korabeli feljegyzés szerint a falakon belül térdig ért a muszlim férfiak, nők és gyerekek vére, te pedig erről nyíltan merészelsz beszélni? A keresztes háborúk a keresztény világ legsötétebb foltjai. Hála istennek az ilyen agyhalott r×bancok a gép előtt ülnek nem pedig Juncker vagy I.Ferenc helyén
2015. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!