Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mitől függ hogy egy kezdő...

Mitől függ hogy egy kezdő katona hova kerül?

Figyelt kérdés

2 az 1-ben kérdés:

-Hova kerül helyileg? ( Pl. Nyíregyháza )

-Hova kerül katonai szempontból ( ezt nem tudtam szebben megfogalmazni )?

A "sztori": szívesen lennék katona ( kritikát nem kérek, már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést ). De nem mindegy mi. Szívesen lennék felderítő vagy 25/88-as ( vagy ha jól tudom már csak 88-as ), de akár harckocsiban is ( tank vagy btr ). De nem mindegy mi. Egy háború esetén nagyon nem mindegy hogy az ellenséges terület mögött vagy valamilyen célból, biztosítod a területet vagy te támadod a területet. Azon belül sem mindegy, mert pl. egy tank mindig elsődleges célpont így hiába van vastag páncél és erős löveg, ha az ellenség hamarabb tüzel. Hiszen egy lövés és csak a szerencsén múlik hogy túl élem e.

Tehát ilyen szempontból mitől függ hogy hova kerülök? Megkérdeznek?


2015. júl. 14. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Végzettséged szerint igyekeznek beosztást adni, ha nincs olyan beosztás amibe be tudnának tenni, akkor oda tesznek be amit tudsz csinálni és hiány van, többnyire a lakóhelyedhez közel. Mennyi idős vagy ?
2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vidéki suttyó ***** válasza:
22%

Bakker!

Ez már nem KÖTELEZŐ!

Ha ilyen finnyás vagy akkor ezt NEM NEKED találták ki!

2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
Ami a szerződésedben van
2015. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmitől.
2015. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban mindig próbálnak a lakóhelyedtől legmesszebb helyezni, hogy szokd az otthontól való távolságot, ha pl Nyíregyházi vagy, akkor Győrbe.
2015. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miskolc mellett lakok és 16 vagyok.

2#, mi az hogy finnyás? Mert nem mindegy mit csinálok? Ha ez finnyáskodás akkor inkább tényleg nem nekem való. Mintha neked mindegy lenne hogy egy gyárban az irodában ülsz vagy a gép mellett....

2015. júl. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!