Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg létezik a Szent...

Tényleg létezik a Szent István légió?

Figyelt kérdés

[link]


"...és a szakadár Donyecki Népköztársaság hadseregének kötelékében harcol Ukrajna ellen a Szent István Légió nevű magyar önkéntes zászlóalj."


2015. júl. 22. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem létezik. Luhanszknál az ukrán haderő lenyomta őket. De ha úgy kérdezted volna létezett-e a válaszom igen lenne.
2015. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hol adták hírül azt, hogy lenyomták őket? Pár képet és 1 blogbejegyzést találtam csak róluk az indulásuk környékén.
2015. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hírül adták-e valahol. Pont láttam. Egy meg is halt közülük.
2015. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Luhanszknál az ukrán haderő lenyomta őket."


Ez biztos?


Időközben rákerestem. Ezt találtam: [link]


A bejegyzések oroszul vannak, sajnos nem értem.

De az oldal aktív, és ilyen posztok is vannak: [link] ?w=wall-69356479_34802

[link] ?z=photo-92544315_373640234%2Fwall-69356479_35062


A második linken a szöveg, ha jól sejtem azt jelenti, hogy a SIL Moszkvában. Július 11-én lett megosztva.

2015. júl. 22. 17:56
 5/6 Pro Patria ***** válasza:
45%

Valaki magyarázza már el nekem, hogyan következik a radikális jobboldalisághoz a Putyin politikájával való szimpatizáció.


Pusztán mert nyugatellenes, és nacionalista, máris példaképpé, követendő ikonná válik?

Ami az oroszoknak nacionalizmus, az az európaiak számára a ma létező legnagyobb fenyegetés. Az orosz nacinolizmus semmiben nem változott a szovjet birodalmi gondolkodáshoz képest, amitől jobboldali értékítélet mellett zsigeri undorral kell ellenállni.

2015. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolso, nem ez volt a kerdes..
2019. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!