Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen feltételeknek kell...

Milyen feltételeknek kell megfelelni ha az ember harckocsizó akar lenni?

Figyelt kérdés
Tehát jövőre végzek az érettségivel,már van egy szakmám tehát 22 éves vagyok és szeretnék a honvédséghez menni tatára a harckocsizókhoz.Mi szükséges,hogy bekerülhessek oda ? illetve mennyire baj ha magas vagyok ? Egy katona barátom azt mondta,hogy mindenhol hiány van szóval el tudnék menni oda ha mást nem a 88 asokhoz viszont engem csak a páncélosok és azon belül is a tankok érdekelnek gyerek korom óta.Álmom,hogy egy tank irányzója lehessek ennek van esélye vagy álmodjak valami mást ?
2015. aug. 7. 18:50
 1/5 vfrtom ***** válasza:
29%
Szerintem felejtös, Magyarországon , páncélos erö, mint olyan, csak vicc kategoria. Arra 2-3 müködöképes harckocsira amik rendezvényeken megfordulnak nem kell irányzó, Sem senki vezetön meg díszkatonán kívül. Már bocs ha vkinek beletapostam a lelkivilágába.
2015. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
150cm alatt kell lenned.
2015. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Álmom,hogy egy tank irányzója lehessek ennek van esélye vagy álmodjak valami mást ?"


Mondjuk háromszor ekkora honvédelmi költségvetést, aztán ha az megvan, akkor majd beszélhetünk a páncélos fegyvernem személyi állományáról is.

2015. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a honvédség hiányosságaival és hogy alig tizen pár darab tankuknk van de attól még ugyan úgy kellhet kezelőszemélyzet nem? Bercsényis batatom is mondja,hogy mindenhova kell ember.De nem is ez a lényeg most hanem,hogy miképp lehet bejutni hozzájuk,elmegyek a toborzóba és jelentkezek a dandárhoz vagy előtte kell máshol is szolgálat stb..ezek érdekelnének igazán.
2015. aug. 7. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen a 175 cm alatti magasság volt az egyik elvárás, de nem volt kötelező követelmény. Mellette nem árt, ha nem vagy klausztofóbiás.
2015. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!