Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lesz a szíriai...

Szerintetek mi lesz a szíriai háború vége?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Külső katonai segítség nélkül ott egyhamar nem lesz vége. Ugye vannak a "felkelők" akik egymást is ölik, van az Iszlám Állam, meg van a hivatalos kormány meg a hadserege amelyik mindegyikkel, patthelyzet van, egyik se tud a másik fölé kerekedni.


Beavatkozni meg senkinek nincs ingerenciája. Az amcsi meg európai cimborái nem avatkozhatnak be, mert a szír kormány mögött Moszkva áll, Moszkvának se fülik hozzá a foga, mert pénzbe kerül, más meg nincs, maximum Irán, de az meg ahhoz vezetne hogy Szíriában megjelenne mind az iráni mind az izraeli haderő és még nagyobb háborúskodás támadna.


Én jelenleg nem látom a végét annak a háborúnak, meg a rendezést se nagyon tudom sehogy se elképzelni. Első körben az Iszlám Államot kell elsöpörni, ebben mindenki egyetért. De hogy utána hogyan tovább??? Az kérdéses.

2015. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy mindenki leteszi a fegyvert és béke lesz.


Vagy mindenki meghal.

2015. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz vége... Hosszú és véres háború varható, mely végig fog seperni a Közel-Keleten.
2015. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem lesz sétagalopp de valami - bolhaf.sznyi - remény talán van.

Én a sok híroldal közül leredukáltam magam az Euronews oldalára ott legalább száraz tények vannak és ott van néhány érdekes cikk, amiről a tv-híradók - ki tudja, miért - nem beszélnek.


Olvasd el a lenti cikkeket magyarul vannak.

A tartalmuk röviden: Az oroszok kezdenek kihátrálni Aszad mögül.

Szergej Lavrov az oroszok külügyminisztere már a szír ellenzékkel is találkozott, az iráni külüggyel is, aztán a hezbollah vezetőivel is és a szaudiakkal is tárgyalt és még sorolhatnám.

A legszebb az egészben, hogy ragaszkodik hozzá, hogy a nyugattal tehát az amerikaiakkal és az arabokkal kell közösen fellépni és békés úton választásokat tartani és rendezni a dolgokat.


Még a végén megérjük, hogy az oroszok raknak rendet.


De azt hiszem az még odébb van de imádkozzunk érte, hogy minél hamarább bekövetkezzen mert ez a rengeteg menekült lezabálja a fejünket.

Néhány cikket nem találtam pl. a szaudi meg a hezbollahos tárgyalást de azért a többit érdemes elolvasni.


Szóval a cikk, amiket fent említettem:


[link]

2015. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lesz még Szíria magyar gyarmat.
2015. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahol egyszer az USA-Izrael tengely beavatkozott, ott egyhamar nem lesz béke. Lásd Irak és Afganisztán.
2015. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Afganisztán belügyeibe még a 80'as években a komcsik próbáltak beleszólni(sikertelenül).

Jó lenne ha végre benéznének az Usa/Izrael gyűlölők a történelem órára.

2015. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

#7 Ajaj, nagy a baj :)

[link]

2015. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Aszta kutya meg a mindenitennekagyereknek.

Oszt akkor mivan? [link]

2015. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oszt akkor az van, hogy nem ez a háború folyik most, hanem amit az amcsik kezdtek.
2015. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!