Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha szükséges volna, szerintete...

Ha szükséges volna, szerintetek a magyar hadsereg képes volna megállítani, felszámolni a menekülteket?

Figyelt kérdés

Ez csak egy kérdés, megírt forgatókönyvel!a, Képes lenne megvédeni a határt a magyar hadsereg a menekültekről ? c, Ha tegyük fel, jönne 300 000 menekült a határon (tudom, ez hülyeség) szerintetek a hadsereg megállítaná őket ? b,

Ha mondjuk van az országban 500 000 tomboló menekült, akik mondjuk a helyi lakosságot támogatják, tombolna, a hadsereg feltudná számolni ?


2015. aug. 30. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogy' érted a felszámolást?

"Ha mondjuk van az országban 500 000 tomboló menekült, akik mondjuk a helyi lakosságot támogatják, tombolna," Ennek a résznek neki kéne ugranod mégegyszer, hogy érthetö legyen.

2015. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lőfegyverhasználattal fel tudná a rendőrséggel karöltve, de ugye mondanom se kell, ez nagyon sötét scenárió, és pillanatnyilag nem tudom elképzelni, hogy ez megtörténhetne.
2015. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs mar jelentos hadsereg amiota a sorkotelezettseg megszunt.
2015. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerinted valamire való magyar katona itthon szolgál? Az én ismerőseim körében legalább két 60 év körüli asszony van, akinek a fiai meglepő módon Nato missziókban vannak, fényképeken is maguknál tartják a pisztolyt az oldalukon, illetve van nagy fegyverük is. Hoztak kint készült képeket is megmutatni, azokra mondom hogy katonák, nem ezekre a senkiháziakra itthon, akik csak dolgozni ne kelljen címszó alatt mennek honvédségbe...


300e menekültek olyan ország állítana meg mint Szerbia, 500e-rel meg meg sem próbálnák a magyar tölteléket hazavágni, amiben van rendőr, terrorelhárítás, készenlétis rendőr.


A felszámolás éles lőszerrel történik amit itthon még akkor sem hagynának jóvá ha már a Parlament közelében járnának 50esével.


Vízágyúval meg könnygázzal csak lassítani lehet a rohamot.

2015. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen képes lenne, ha megfelelő jogköröket adnának nekik. Sőt rögtön ezután a másik feladatuk a liberális pártok és mozgalmak felszámolása lenne.
2015. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nemtudom,gyanús, a magyar rendőrők olyan kedvesek:)Báris a mi szerb rendőreinkhez képest,azoktól rettegek..

Viccet félretéve,ugy nem lehet megvédeni semmit ha meg van kötve a kezed,gondolom hogyha szabadna nekik a használni éles lőszeren kivül mindent akkor igen.

2015. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utána meg a harmadik lépésük az lenne, hogy a NATO bombázások hatására nagy területen szétszóródnának. De legalább a jobberek recskázhatnának néhány napig, hogy ápolhatták a kedvenc bajszosuk hagyományait.
2015. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat javítok!


*Ha mondjuk van az országban 500 000 tomboló menekült, akik mondjuk a helyi lakosságot támadják, tombolnának, a hadsereg feltudná számolni ?


Úgy értem, hogy éles lőszerrel, lelőhetnék őket, persze aki olyan is, a felszámolás pedig az, hogy megsemmisíteni, ártatlanná tenni életek árán is a megvadult hordákat!

2015. aug. 30. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

A te gondolataid már megvadultak. Innen csak kicsike lépés a tett. És gondolod, hogy akkor lőhetek?

Neked vannak gondolataid. Nekem is. Az én szememben a te fantazmagóriád pont annyira rettenetes, mint a te szemedben az, amit próbálsz elképzelni. Most mi legyen? Én is engedjem úgy szabadjára magam, ahogy te teszed?

2015. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sziszto98 válasza:
Nem mivel akkor ha fegyvert kapnak minket nyirnak ki és nem a többi menekültet. Nincs olyan hogy támogatás azért nem fognak egymás ellen támadni hogy minket meg védjenek.
2016. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!