Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha most kitörne egy nagyobb...

Ha most kitörne egy nagyobb háború, a nőket is besoroznák?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 19:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, a csecsemőket is. Ők a hangjukkal riaszthatnak.
2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkit nem lehet, mert valakiknek a gyerekeket is nevelni és a háttérgazdaságot fenttartani.


De milyen háborúra gondolsz? Egy nagyobb háborút íróasztal mellett fognak megvívni rakétákkal, nem közel harcban.

2015. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ hogy milyen mértékű az országra nehezedő veszély. Ha a magyar nemzet élet és halál között lebegne akkor valószínűleg igen.

Mivel én feminista elveket vallok és szilárdan hiszek a férfi és nő egyenlőségében támogatnám a női besorozást. Egy nő is ugyanolyan jó és eredményes katona lehet mint egy férfi, főleg hogy a mai háborúkban a fizikai erő jelentősen háttérbe szorult, inkább a technika és pontosság számít. Szerintem a nők is megállnák a helyüket a fronton! :)

2015. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Én is valamilyen szinten feminista vagyok, de! akkor ki lenne a gyerekekkel, és ki dolgozna, hogy eltartsa a gyerekeket? Szerintem nem lenne ilyen, maximum az a nő vonulna hadba, aki szeretne. :)
2015. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%

Volt ido amikor meg az ember kerekparjat is besoroztak :) De eloszor a tartalekos allomanyt hivnak be, akik mar tulestek a kikepzesen. Utana mozgositanak a civil lakossagot. Nok szerintem onkentes alapon vonulnak be inkabb, talan az egeszsegugy lenne meg mozgositva, de ilyenektol nem kell felni.

NATO tagok vagyunk, valoszinu onnan jonne a legtobb katona es tecnika is.

2015. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
78%
Megállnák. Bár csak annyira megállnák a többi fronton is.
2015. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
72%
Hát persze, a nőket beszivárogtatnák az ellenséges táborokba, és pillanatok alatt tönkretennék a számitógépeket, telefonokat.
2015. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
Nincs sorozás, van hadseregünk. Ha sorozásra kerül sor, akkor a 18-40 év közötti férfiakat hívják hadba a hatályos jogszabályok szerint.
2015. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

2015 van, még a férfiak nagy része sem állna hadba, legyen bármilyen sorozás.


Belegondolva igazuk is van, essenek egymásnak a törvényhozók, meg akik miatt kirobbanik valami, és intézzek el személyesen.

2015. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
97%

#7: "Hát persze, a nőket beszivárogtatnák az ellenséges táborokba, és pillanatok alatt tönkretennék a számitógépeket, telefonokat.

"


Nő vagyok, műszaki informatikus és programozó. Úgy hogy igen, de nem úgy, ahogy te gondolod :D

2015. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!