Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Fr. Idegenlégióba milyen...

Fr. Idegenlégióba milyen nyelven történik a pszichológiai elbeszélgetés, teszt? Milyen nyelven utasítanak?

Figyelt kérdés
Csakmert azt mondták hogy nem muszáj tudni franciául, tehát gondolom angolul van vagy nemtudom.
2010. márc. 11. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A francia nyelv ismerete nem alapfeltétel, a kiképzés alatt biztosítanak nyelvoktatást.
2010. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a felvételire gondolok, hogy az milyen nyelven esedékes.
2010. márc. 11. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

A felvételi alatt a teszteket mindenki az anyanyelvén tölti ki!

Off

Azt nem értem hogy elég sok kérdés adódik a Légióval kapcsolatban, minden héten van valaki aki nagyon oda készül, meg hű de mennék már stb.. akkor nem értem miért nem lehet arra venni a fáradtságot hogy www.google.hu----> "francia idegenlégió"-----> keresésre katt. és már kapsz is kb 10000 találatot.

Az index fórumon, illetve az sg fórumon, már nem egy teljes beszámoló van a felvételieljárással kapcsolatban illetve szerintem már nincs olyan kérdés ami az említett két fórumon 10szer ne lett volna megválaszolva!

On

2010. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én most írtam ki először ilyen kérdést, és mivel az idegenlégió hiv. magyar oldalán nem találtam erről információt ezért kérdeztem meg.
2010. márc. 11. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
erről valóban nincs ott info.
2010. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amennyi időt itt eltöltesz alap hülyeségek kérdezgetésével, annyi idő alatt a légióban százak esnek el valahol. Eredj utánuk, még lemaradsz!
2010. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bármijen nyelven kommunikálhatsz, úgyis elégg hamar megtanulod a Francia nyelv alapjait, pár hét és érteni fogod az utasitásokat, addig meg keress 1 tolmácsot (van ott sok magyar), és próbálj meg az ürge közelében maradni.

A Bleue Bitte (Kék p.cs) kifejezéstől ne ijedj meg, ez 1 mindennapus sértés, arrafelé ez inkább csak ugratás számba megy. A legkeményebb sértés a "Vörös b.z.r.ns" , ez 1 ojan dolog amit semmijen körülmények között sem hagyhatsz megtorlatlanul! Azonnali félholtraverés vagy megölés a hejes vállasz erre a sértésre!

2010. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Engagé volontaire ***** válasza:

A belépésnél mutogathatsz ha éppen nincs magyar,a tesztet az anyanyelveden töltöd,az elkötelezettségin(gestapo)magyarul beszélők fognak faggatni.Egyébbként meg tudni fogod mit akarnak.

Utasitásokat mindig frania nyelven,ez a vezénylési nyelv,nyilván

2010. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!