Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki fog törni a háború itt...

Ki fog törni a háború itt Magyarországon a menekültek miatt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem.

Ahhoz a menekülteknek elég sok csúnya dolgot kellene csinálnia.


A magyarok a cigányok "kultúráját" is eltűrik.

2015. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz, már tovább lettek szállítva Némethon felé. Az az elenyésző százalék, aki itt marad, kevés ahhoz hogy háborúsdit játsszon.
2015. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2015. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
dehogy lesz. akkor se lenne ha itt maradtak volna. ne viccelj már, a focihuligánok összetörtek alig pár óra alatt 21 db rendőrautót és megsebesítettek 26 rendőrt, na ehhez képest a több tízezres bevándorlótömeg az ég világon semmi hasonlót nem csinált még. szal bírom ezt a Pintér-nyilatkozatot is h milyen agresszívak a migránsok stb, de én is utaztam velük egy tömött vonaton, és az ég világon még csak kizsebelni se akarnak. ezek szerencsétlenek örülnek ha élnek, ne vicceljetek már.
2015. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

4:


Legyen igazad, de engem aggaszt Pintér. Nem aszont, hogy agresszívek, hanem, hogy kezdenek.


Namármost.


Mivel láttam már néhány csepp vizet lefolyni a Dunán, - ne legyen igazam - de attól kezdek tartani, hogy pártunk és kormányunk, élén a mi Kedves Vezetõnkkel pont erre játszik. Addg izélgetik a szerencsétleneket, míg egyszer csak begerjednek ( esetleg "jótékonyan" ) közéjük vegyített provokátorok beségítenek.


És akkor maj mondhattyák, hogy naugye.


Mondom, ne legyen iga<zam, adja I-ten, áldott Õ, hogy ez csak egy hülye konteo legyen!

2015. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pár (tíz)ezer menekült vs 10 millió magyar? Vagy kivel gondoltad a "háborút"?
2015. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tőlünk nyugatabbra eddig is sok arab és mindenféle ember élt. London tele van velük. Csak nekünk újdonság, hogy ennyit látunk belőlük.


Csak megjegyzem. A házunk egyik oldalán fél méterre egy arab gyrosos, a másikon pedig egy arab vizipipás. 20 méterre még egy arab gyrosos :)

2015. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gublug válasza:
Megint Németország felé mennek a vagonok... Mmm...
2015. szept. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hova visz a vonat, én nem tudom :D
2015. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen, nemcsak Magyarországon, hanem az egész EU-ban. Nem azért, mert végre fellépnénk ellenük, hanem mert ők fogják kezdeni.
2015. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!