Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kaptam egy levelet a munkaügyi...

Kaptam egy levelet a munkaügyi hivatalból! Mi ez?

Figyelt kérdés

Értesítem hogy a Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnoksága az ú életpálya modell bevezetésével kapcsolatban tájékoztatót tart és kötelező meg jelennem.

És mi elött meg kaptam a levelet előtte halottam olyat hogy vissza hozzák a katonaságot.

Akkor ez most mi ??



2015. szept. 11. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, kérdezd meg.
2015. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogyha tényleg az van hogy kötelesség be vonulni katonának akkor úgy is csak félre beszélnének és 22.én mikor megyek be akkor mondanák hogy hogy bocsi ez van.
2015. szept. 11. 12:36
 3/6 anonim válasza:

Ember, hány éves vagy, dolgozol, tanulsz...? Mit?

Ez fontos.

2015. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
gyanús ez nekem,trollszagot érzek.töltsd már fel a levelet a netre.az a gyanús hogy kötelező a részvétel egy tájékoztatón.ugye tisztában vagy vele hogy a rémhírterjesztést a törvény bünteti? [link]
2015. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állást ajánlanak neked a katonaságnál. És csak a munkaügyi központtal való együttműködésed lehet kötelező. Ha más állást ajánlanának fel, valószínű arra a felvételi beszélgetésre is kötelező lenne megjelenned, tehát együttműködnöd a munkaügyi központtal. Vagyis nem behívóparancsról van szó.
2015. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvalóan munkanélküli vagy, és segélyen élsz. Ilyenkor pedig a munkaügyi hivatal, illetve a hadkiegészítő parancsnokság szervez ilyen előadásokat a honvédségi pályáról, és próbálnak neked munkát ajánlani. Egyáltalán nem kötelező jelentkezni, csak a próbálják a lehetőséget neked bemutatni, hogy legyen végre munkád.
2015. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!