Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha besoroznak katonának az...

Ha besoroznak katonának az illegális bevándorlás miatt, akkor hogyan lesz a mára forintosított lakáshitelem törlesztése?

Figyelt kérdés

Emellett az elmúlt 2 évben pszichiátriai kezelés alatt voltam. Akkor már be sem soroznak?

33/F



2015. szept. 21. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Kapsz pénzt.

Nem tudom.

2015. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A sorozást nem állítják vissza, (nincs háborús veszély). Mellesleg sorkatonai kiképzésre a 30 év alatti korosztály hívható be békeidőben. (Te meg 33 vagy)
2015. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvass:

"A vezérkari főnök szerint nem állítják vissza a hadkötelezettséget"

[link]

2015. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a családod pörköli ki.
2015. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a pszichiátriai kezelés kizáró ok. Legalábbis kruvára remélem, mert én is mentális beteg vagyok. De még azt is el tudom képzelni, hogy majd beraknak minket mosogatni, vagy krumplit pucolni.


Egyébként ha nagy balhé van, akkor nincs korhatár, mindenkit behívnak aki tud járni.

2015. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a bajod hogy sárgalapos voltál? A hitel miatt?
2015. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi van!

Egyelőre csak az önkéntes műveleti tartalékos katonák részleges behívását rendelték el.

Ha meg jelentkeztél önkéntesnek, akkor erre most mit mondjak?

2015. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A katonák is kapnak fizetést, abból lehet, hogy tudnád fizetni. Még a sorkatonáknak is van fizetésük, ez itt nem Eritrea.

Lehet, hogy pszichológiai okok miatt, vagy más okokból, például a szemed miatt nem lennél alkalmas. Ezt az orvosok döntenék el, ha odáig fajulna a helyzet.

2015. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért voltál kezelés alatt?
2015. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!