Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU jelenleg miért olyan...

Az EU jelenleg miért olyan elkötelezett az illegális migráció mellett?

Figyelt kérdés

Szerintem fel kellene lépni az illegális migrációval szemben, hogy csak az juthasson be az EU-ba, akinek erre engedélye van.

Az USA is erre törekszik már régóta. Furcsa, hogy az EU meg mennyire ellenzi ezt, az elzárkózást.



2015. szept. 16. 00:13
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
29%
Szerintem te két olyan dolgot állítasz, amik nem következnek egymásból. De mindegy...
2015. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
79%
Nem maradtál le egy picit, most mindenki zárja a határokat, jönnek az ellenőrzések... nemzetközi vonatok állnak le...
2015. szept. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mert az EU jelenleg liberális ideológiát vall.

Egyelőre.

2015. szept. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

"Mert az EU jelenleg liberális ideológiát vall. "


Már nem sokáig. A német nép el fogja takarítani Merkelt.

2015. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Senki nem támogatta soha az illegális határátlépést, de jó érzés ezt is rákenni a szélsőballiberális zsidómelegcigány rózsadombiakra, ugye?


Végig arról volt mindössze szó, hogy bánjunk emberségesen a menekültekkel. Ez még a mai napig sem sikerült a kormánynak.

2015. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az EU, Németország álláspontja jelenleg az, hogy aki illegálisan lép be az unió területére, azt minél előbb regisztrálni kell.


Sok helyen a világban viszont úgy működik az állam, hogy csak azokat engedi be, akinek van engedélye a beutazásra.

2015. szept. 16. 09:59
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Sok helyen úgy működik az állam, hogy csak azokat engedi be...

Erről eszembe jut a klasszikus vicc. Önnél nagyon drága a banán. Átellenben a felébe kerül. Akkor miért nem ott veszi? Mert nincs. No akkor majd nálam is a felébe kerül.


Nem a migráció mellett elkötelezett, hanem az emberség mellett. Ez az alapelve minden értelmes embernek (eszerint, ha ezek a liberálisok, akkor a nem liberálisok buták?!). Csak éppen minden elv működésének van feltételrendszere. Most éppen ez nem teljesül. Még nem mindenki hiszi el, mert civilizált értékrendet nem szívesen ad fel az ember. De létezik olyan helyzet, amikor mégis másképp kell cselekednie. Azt hiszem, ez a pillanat eljövőben, csak mindenki máskor és másképp ismeri fel.

Az USA hasonlatot hagyjuk, mert arról meg a klasszikus moszkvai vicc jut eszembe: ... Nem Moszvában, hanem Leningrádban, nem ladát, hanem ládát, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak. A többi stimmel....

2015. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy csak az a kár, hogy pont a liberális az első, aki beengedi ezeket a szegény menekülteket de az ideológiájukat ezek az emberek értik meg a legkevésbé! :D az élet egy vicc.
2015. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Ja es igen. A kormanynak "nem sikerult" embersegesen banni veluk? Ütottek vertek oket? Vagy meztelenul a lo utan kotottek oket es huztak a betonon? Vagy mire gondolsz? Csak ugy kerdezem attol akik szerint a magyar kormany oly rettentoen kegyetlen es szornyu! xD bar velem lenne ilyen ellenseges egy orszag hogy hazudok amit akarok es ezek meg enni inni is adnak meg pokrocot. Majd miutan valami nem tetszik tovabb vonulok es obegatok hogy ez nekem JAR! Magyarorszagon Nemetorszagot skandalok. Nemetorszagban meg svedorszagot. A lenyeg hogy nekem senki nem mondja meg mint menekultnek hogy hova menekuljek. Szeretnek enis las vegasba menekulni. Legyszi dobjatok mar nekem ossze valamennyit. :D vagy ha mar ott vagyok es mivel papirok nelkul elakarnak zavarni azt talalom majd ki, hogy new yorkba akarok menekulni. Oszt valahol csak kapok segelyt ingyen. Elvegre JAR nekem!
2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Ja es igen. A kormanynak "nem sikerult" embersegesen banni veluk? Ütottek vertek oket? Vagy meztelenul a lo utan kotottek oket es huztak a betonon? Vagy mire gondolsz? Csak ugy kerdezem attol akik szerint a magyar kormany oly rettentoen kegyetlen es szornyu! xD bar velem lenne ilyen ellenseges egy orszag hogy hazudok amit akarok es ezek meg enni inni is adnak meg pokrocot. Majd miutan valami nem tetszik tovabb vonulok es obegatok hogy ez nekem JAR! Magyarorszagon Nemetorszagot skandalok. Nemetorszagban meg svedorszagot. A lenyeg hogy nekem senki nem mondja meg mint menekultnek hogy hova menekuljek. Szeretnek enis las vegasba menekulni. Legyszi dobjatok mar nekem ossze valamennyit. :D vagy ha mar ott vagyok es mivel papirok nelkul elakarnak zavarni azt talalom majd ki, hogy new yorkba akarok menekulni. Oszt valahol csak kapok segelyt ingyen. Elvegre JAR nekem!



Megmondom mit csinált a kormány, hogy értsd:


1) Miután elég egyértelmű volt, hogy errefelé jön a menekülthullám, plakátkampányba kezdtek, amiben összemosták (sikeresen) a bevándolrókat a menekültekkel és a terroristákkal, démonizálták őket és abszolút negatív színben tüntették fel, mint az ország ellenségeit.


2) A menekültkérelmek 85-90%-át elutasítják.


3) A táborok túlzsúfoltak.


4) A gyors ügyintézés és a minimális ellátás biztosítása helyett az utcán és a szabadban hagyják csövezni a menekülteket, gyakorlatilag civil önkéntesek végzik el azt a munkát, amit a befizetett adónkból kéne az állami szervezeteknek.


5) Most már az önkénteseket se nagyon hagyják segíteni, de ellátást továbbra sem biztosítanak.


6) Erősen megkérdőjelezhető törvényekkel tagadják meg a jogos segítségnyújtást a rászoruló menekültektől


7) Továbbra is folyamatosan démonizálják a menekülteket.

2015. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!