Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek a magyar hadsereg...

Szerintetek a magyar hadsereg a KMZ-vel el tudná takarítani az ISIS-t?

Figyelt kérdés

Nagyon sok terrortámadást előznénk meg, ha az ISIS-t valahogy legyőznénk. Annak apropóján, hogy Gyurcsány elmondta, hogy katonákat küldene oda. Szeretném megkérdezni, hogy ha mi odamennénk mennyi realitása lenne az ISIS-t megsemisíteni?


Tudjuk, hogy a magyar KMZ, elit katonai alakulkat világhírű és megnyerte a világbajnokságot, megelőzve a Szpecnyazt és a Zöldsapkásokat. Szóval lehet befejeznénk amit az oroszok és USA elkezdett ott?


2015. nov. 19. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Remélem poénnak szántad ezt a kérdést.

Ugyan is csak az ISIS-ban jóval több ember van mint az egész Magyar Honvédség összesen.

2015. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A baj nem kicsi.
2015. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ISIS ellen sem egyedül vagyunk. Már meglevő orosz + usa erőkkel KMZ-s meg többi magyar hadsereggel kipucolnánk az ISIS-t?
2015. nov. 19. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
#3: Ja mert amúgy nélkülünk nem lehet? Minek mennyünk oda? Nem vagyunk azzal a kis alakulattal a világ legjobbjai ne hogy azt hidd. Élesbe más mint egy vb-n ahol előre tudod mi vár rád a pályán! Ha beavatkoznánk akkor a terror fenyegetettségünk megnőne.
2015. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Figyu,a KMZ idehaza inkább csak egy kirakat alakulat. Közel nincs annyi harci tapasztalatuk,mint ami elvárható lenne.


TUDOM,mert szolgáltam ott!

2015. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Te idióta f*%**sz.

A KMZ egy kb 90 fős alakulat, amiből egyszerre kb 30 vethető be.

Mit akarsz velük?

2015. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki,hanem Gyurcsány, aki miniszterelnök volt és most is aspirál rá. Ezért érdekel mennyi valóság tartalma van
2015. nov. 19. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:

HA Gyurcsány ilyet mondott volna, akkor méltó partnere lenne Orbánnak. Bár sztem ekkora barom ... i nagy túlzás még ovitól se telik.


Beírnád, hol, mikor mondta v irta szerinted Gyurcsány? mondjuk egy linket. Már, he nem a szöveg link.

2015. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A KMZ meg úgy általában a különleges alakulatok nem olyanok mint a COD-ban vagy egyéb játékban, akciófilmben, hogy halomra lövik az ellenséget rambó módjára.

Jó kiképzésük van, de ettől még semmivel sem több a harcértékük önmagukban. Azért különleges erők, mert különleges feladatra képzik őket, amit ezért ők végre tudnak hajtani, mert tudják mit kell tenni. Főleg kiképzési feladatok műveleti területen és együttműködés helyi lakossággal, lehet még valakinek a kimentése veszélyes területről, szabotázsakciók, hírszerzési feladatok, esetleg fontos célpont (pl. egy ellenséges tábornok, hadvezér) levadászása.

Ezen felül más feladatokban teljesen hasznavehetetlenek, sima lövészként se lennének jobbak a többinél, talán egy picivel jobban tudnak mozogni. Más katonai feladatokban, pl. harckocsi vezetés stb. meg természetesen teljesen alkalmatlanok. Szóval ISIS ellen pillanatok alatt megsemmisülnének az összes többi Magyar Honvédséggel együtt, úgy ahogy van az egész, mert teljesen alkalmatlan ilyen jellegű feladatra.

2015. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!