Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érettségi után belépni a...

Érettségi után belépni a honvédséghez és levelezőn elvégezni egy főiskolát lehetséges?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki így csinálta az megosztaná velem a tapasztalatait?

2016. jan. 26. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
kettő egyszerre nem megy. Attól, hogy levelező attól még péntek-szombaton be kell menni a suliba.
2016. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Péntek délután és szombaton betudnék menni.
2016. jan. 26. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, semmi akadálya. Csak azért az számít, hogy hova kerülsz állomáshelyre, mert azért úgy tényleg nehéz ha valahonnan be kell még járni péntek délután meg szombaton. Ha helyben van az iskola, úgy biztos működőképesebb.
2016. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Es amugy mibol gondolod, hogy penteken-szombaton mindig kapsz kimenot? Azert az nem olyan, hogy csak idonkent kisetalsz es elmesz suliba...
2016. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mikor érdeklődtem azt mondták péntek délutántól vasárnap estig van kimenő. Gondolom legfeljebb pár alkalommal nem lesz, és levelezőn sem kell ott lenni az órák 100%-án.

Vizsgázni nem tudom mikor lehetne.

Csak nem én vagyok az egyetlen akinek ez megfordult a fejébe.

2016. jan. 26. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a szorgalmi időszakra igaz (akkor sem teljesen). De a vizsgaidőszakban általában borul minden. A vizsgaidőpontok nem csak szombaton vannak (sőt!).
2016. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Tavaly beszéltem velük pont ezügyben telefonon és mondták, hogy vagy szerződéses szolgálat vagy az egyetem.
2016. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a hétvégi kimenő csak a 3 hónap kiképzésre vonatkozik. Utána minden délután azt csinálsz, amit akarsz de bármikor beírhatnak szolgálatra akár hétvégére is és nem egyszer fordul elő, hogy 2-3 nappal előtte szólnak. Sokszor szabadságra sem engednek el, mert a szabadságaid 70%-val ők rendelkeznek, szóval kizárt, hogy meg tudd oldani.
2016. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!