Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire nehéz az altisztire...

Mennyire nehéz az altisztire bekerülni? Esetleg van valaki aki oda jár/járt ha igen milyen eredményekkel vették fel?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 1. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
évi kb 50 főt vesznek fel. ebből idén/jövőre a katonai középiskolában végzettek elvisznek kb 20 at. a maradék 30 ra jut kb 150 ember (ennyien jelendkeztek kb az elmult években). szóval nem könnyű. jó érettségi, erő-álló képesség kell, valamint lehet plussz pontokat szerezni, jogsi alapnál jobb nyelvvizsga stb...
2016. febr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Michail Mendoza ***** válasza:
0%

Olyan rendfokozati csoport nincs,hogy altiszt.Van tisztes,zászlós,tiszt.főtiszt és tábornok.

Az örm.törm.ftörm.az azt hiszem tiszthelyettes.

Legalábbis az én időmben igy volt.

2016. febr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemesebb utána járni, mielött kinyilvánítod, hogy valami van, vagy nincs...
2016. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén oda szeretnék bekerülni, aztán tegnap megláttam a weboldalukon a hírt, miszerint a Kratochvil Károly Honvéd Középiskolából tizenheten oda jelentkeztek. Az életkedvem is elment, hogy ~60-ból 17 hely kilőve. Protekció nélkül nehéz lesz bejutni.
2016. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is odajelentkeztem, most pénteken lesz az alkalmasságim. Szerintetek így "külsősként" mennyi eséllyel indulunk? Milyen az erőnlétetek?
2016. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Most hétfőn vonulok be! :)
2016. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jelentkeztem, az alkalmasságin makk egésségesnek találtak, a pszihologus is alkalmasnak talált, a fizikaim is jól sikerült, azután néhány héttel küldtek egy levelet, hogy a pályaalkalmassági bíráló bizottság indoklás nélkül zárta le a mappámat, ezért a jelentkezés további folyamatából kizárnak...

Nem törtem össze, jelentkeztem azóta a legénységi állományba. Ugy is elfogom érni az álmaimat.

2016. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!