Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy állnák az orosz-szír...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy állnák az orosz-szír erők a sarat a szaúdi-török és öbölmenti arab erők ellen?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy Törökország NATO-tag, és úgy van a szabályzat papíron, hogy egy törököket érő csapás esetén, mint bármi más NATO-tag érő csapás esetén az egész NATO-nak reagálni kellene, de ebben a szcenárióban játsszunk el azzal, hogy a NATO vezetői józan ész alapján nem hajlandók totális konfliktusba keveredni az oroszokkal, ezért "magukra" hagynák a törököket szaúdi és más arab szövetségeseikkel az orosz-szír erők ellen.


A szcenárióban "természetesen" nem az oroszok kezdenének, támadnának török területekre, hanem a törökök, a szaúdiak és más öbölmenti arab szövetségeseik indítanának csapásokat mind a szír kormányerők, mind az ott támogatást adó orosz expedíciós egységek ellen.


2016. febr. 19. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott van még Irán is Szíria oldalán, ami szintén nem elhanyagolható szövetséges.
2016. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó hogy szólsz, Iránt is kifelejtettem, pedig az is tud fájó csapást mérni haderejével.
2016. febr. 19. 17:36
 3/8 A kérdező kommentje:
és ott vannak ők is Szíriában.
2016. febr. 19. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg elvileg mennek kínai csapatok bár lehet visszavonták.

[link]

2016. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
4# Szerintem a kínai hadsereg tűnjön Európából.
2016. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg az amerikai sereg tűnjön el a támaszpontjairól amúgy még jó hogy nem te mondod meg hol legyen a kínai sereg


SZíria MIÓTA EURÓPA? XD

2016. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem a kínai hadsereg tűnjön Európából"

Mióta van a kínai hadsereg Európában? :D

A Közel-Kelet mióta Európa? :D

2016. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 7. hozzászólásnál tartunk, és még mindig nem sikerült érdemben taglalni a kérdést ...
2016. febr. 20. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!