Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Románia és Ukrajna háboruzn...

Cpl.Misy kérdése:

Ha Románia és Ukrajna háboruznának egymással ki győzne? Én szerintem Románia

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem tom, de minél jobban rombolják egymást le!
2016. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Son Goku
2016. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos, hogy Románia, mivel Ukrajna súlyos eladósodottsággal küzd, ráadásul egy fronton már aktív.
2016. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó vicc, Románia még Magyarországot se tudná legyőzni nemhogy az 50 milliós Ukrajnát...
2016. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet h Ukrajna keleti részén harcok folynak és gazdaságag tönkrefelé mehy,de Rpmánia alig 50 000 mozgósítható katonáival ehy 45 millió fős ország nem.lenne esélye.Főleg az előző is írta,Magyarorszáhot se lenne képes lerombolni,Ukrajnában pedig max.Kárpát alföldik.jutnának el és onnan is ki is űznék rögtön.
2016. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
öhö....Magyarországot azt a csöpnyi kis 30000-Fős hadseregre gondolsz? A 90.000-Ellen+5.000.000Millió lakossal amely mind alkalmas katonának?!+ Ottvan Német.O Meg amerika.. Akkor ki győzne?
2016. febr. 26. 21:45
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező elfelejtesz valamit. Magyarországon komoly katonai hagyományok vannak, a magyarság katonai eredetű nép ami 2000 éve megállás nélkül háborúzik, sőt a nemzet is háborúban született. Ezzel szemben a rom

nok pásztor népek, alig értenek a katonáskodáshoz, gyenge a morál, hajlamosak elfutni. A román katona nem véletlenül a gyávaság szinonimája. A magyar történelem meg tele van olyan csatákkal amikor többszörös túlerővel szemben is győztünk. Egy román-magyar háborúban a románoknak nem lenne sok esélyük, pont az ilyen mentális különbségek miatt.

2016. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Öhöm... Mircea Cel Bötrön megvivta a románokal a török elleni háborút. És valjuk be a románok motmár nem gyávákból álnak, de magyar.ot kb már 6x elfoglalták.
2016. febr. 26. 22:23
 9/16 anonim ***** válasza:

"öhö....Magyarországot azt a csöpnyi kis 30000-Fős hadseregre gondolsz? A 90.000-Ellen+5.000.000Millió lakossal amely mind alkalmas katonának?!+ Ottvan Német.O Meg amerika.. Akkor ki győzne?"

Te most tudod hogy miről beszélsz?Ha Magyarországra támadna Románia,legalább a felét elveszítenék.Az az 5 millió meg hogy jönne ide?Azok a székelyi meg erdélyi magyarokra gondolsz?Szerinted ők fognak harcolni saját fajtájuk ellen?

A másik Romániának 50-70 ezer bevethető katonája van,mozgósítható meg kb. 2 milla,ellentétben Ukrajnával szemben 12 millió.Mint mondtam,csak betörnének,tovább nem tudnának jutni,mert biztos hogy kiűznék.

Amerika meg Németország hogy jön ide?Olvasod azt amit írsz?

2016. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A román egy gyáva népség és mèg gerinctelen is... az I. Világháborúban különbékét kötött mert legyőzték őket, utána mikor már Magyaroszág le volt gyengítve, akkor ismét hadat üzentek, kihasználva a franciák segítségét és azt hogy minden oldalról támadtak... meg nem értem miért véded annyira őket és mellesleg mondd el nekem azt a 6 alkalmat amikor elfoglalták Magyaroszágot kérlek
2016. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!