Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A 3. világháború kitörésének...

A 3. világháború kitörésének mennyi az esélye ebben az évben?

Figyelt kérdés
az iszlám össze fog csapni a kereszténységgel? vagy mindenki mindenkivel? mert mindenhol feszítik a húrt.

2016. márc. 3. 08:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
hülye vagy
2016. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Sulek Péter ***** válasza:
92%
Hát nem sok, de szerintem 20-30-40 éven belül már esélyes
2016. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok trónok harcát néztél.
2016. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 HengerR ***** válasza:
97%

kb annyit jósolnék neki mint, hogy engem pápának választanak(meg sem vagyok keresztelve :D)

Abból meg közel sem lesz világháború ha a putri közelkelet elkezd pattogni. Világháborúhoz nagyhatalmak kelleének mindkét oldalra.

2016. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
Válaszolók ti figyelemmel kíséritek a világ dolgainak alakulását? A válaszaitokból nem ez jön le... Sajnos nagy az esély rá, hogy bekövetkezzen.
2016. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

HengerR: szerintem arra, hogy pápának választank téged, több az esély, mint arra, hogy ebben az évben kitör a III. VH. Érdekes alakok voltak már pápák:

--> testvérek szerelméből származó gyermek

--> pápa és édesanyjától származó gyermek

st..

2016. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
"Válaszolók ti figyelemmel kíséritek a világ dolgainak alakulását? " Az elmúlt 60-70 év erről szólt, hogy mindenki az újabb világháborúra készült, és mindenki ettől fél azóta. Meg őszintén, mi változott az elmúlt két-három hétbe, hogy érvényét veszíti az akkor feltett kérdés. Szerintem semmi. Főleg nem tudom komolyan venni, ilyen jelzőkkel, mint illuminátus, Sátán.
2016. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

utolsó, a világháborúkat az illuminátusok türették ki, azért kapcsolódik a téma az illumintusokhoz. az illuminátusok meg mondani sem kell, hogy sátánt szolgálják.


és a mai helyzet nagyon hasonló az 1. és 2. vh. előttiekhez, mindenhol fokozódik a félelem, a rettegés, a sértődöttség,a terror. ukrajnában nincs rend, európában nincs rend, közel-keleten nincs rend, észak-kórea keményen fegyverkezik, az usa még többet költ a hadseregre stb.

3. vh-s előjelek látszanak.

2016. márc. 3. 10:58
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Az I. világháborúnak nem lett igazán vége. Csak a módszerek változnak, olyan nagy iramban, hogy fel sem ismerik már az emberek.
2016. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik ezeket nem mindenki látja
2016. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!