Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért válogatják ennyire a...

Miért válogatják ennyire a katonákat? Hitler is a legjobbjait küldte, miért?

Figyelt kérdés

Nem nácizni akarok, azt esetleg máshol de pl nála erősen kitűnik ez a dolog. Tiszta nemzetet akart, egèszsèges "egyedekkel". A betegsèget mint olyat kiìrtani próbálta kezdetben meddővè tètellel ès hasonlók. Ezzel szemben meg az egèszsèges fèrfiak közül is csak a legtökèletesebnek tituláltakat ìrtatta ki. Fèlreèrtès ne essèk lázìtani nem óhajtok, de a fajfenntartást figyelembe vève mindenhol az egèszsègesek maradnak meg. A legjobb barátom pl szellemi sèrült, nem óhajtom kiìrtatni. Szeretem.

De akkor mi vègre az ideológia a tökèletes fajról?

A nagyon körülmènyes válogatás, hogy a legjobbak haljanak ki..

Ez nyilván ma annyira nem èrezhető, mert nálunk nincs háború az országban de ha lenne kihalnak a legjobbak?

(Igen alulinformált vagyok, csak a mèdiából tudok tájèkozódni, dehát azt tudjuk honnan van. Nem feltètlen rossz vagy jó de határozottan irányìtott)

Meg kell nyerni a háborút az ok. De mondjuk tökèletes fogazat mièrt kell hozzá pl?

Na jobban nem tudom már csavarni, hogy ne skatulyázzatok be semelyik oldalra.


2016. máj. 28. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sorozás feltételei ismertek voltak mindenhol egyrészt hogy a nép büszke legyen másrészt hogy féljenek
2016. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez ok. Halandó szemmel. De pont az a lènyeg, ahogy azigy hozzászóló ìrta, az hagyján h kikèpzèsnèl de èlőben mèg fontosabb az, hogyha valahol kidobják megmaradjon. Ès az h hatèkonyan kövesse az utasìtást megint csak nem testi egèszsèg kèrdèse. Hogy parancsra öljön.

Nade a vègeredmèny??

Ami marad a nèpből? Az "korcs"lesz ha az ideolögiát tekintjük. A logika èrthetetlen amit a marha nagy idealisták gyártottak. A logika...

Am ezt a fogazat dolgot csak hallottam, de ok fogfájás.ès ha lúdtalpas az illető azzal mi a baj?

2016. máj. 28. 17:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos a fogak... 10 ev ota eloszor neztek meg hogy mi a szitu. akinek gond volt annak szoltak hogy csinlatassa meg es ennyi. de ha jobban belegondolsz rossz fog - ragatlan etel, rossz emesztes, stb.

kulfoldi misszional azert nezik meg mert pontos letszam van, nemigazan engedheto meg hogy "tappenzre" menj, es mivel horror aron huzzak ki a fogad igy a te erdeked hogy ne legyen rossz fogad.

hogy miert vallogatnak ki csak jokat? mert sok penzbe kerul a kikepzes, es ha elso lovesre feldobod a talpad akkor kidobott penz.

2016. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MZ.per.X ***** válasza:
Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak trollkodsz?
2016. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert csak az egészséges erősek alkalmasak arra hogy háborúkat nyerjenek meg. Egy dawn szindrómás, vagy dongalábú, vagy leukémiás, autista, stb stb nem alkalmas harcra.
2016. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ok. Lehet új kèrdèst kène feltenni mert ezt kivesèztük. Nem vagyok, hülye vagy ha igen nem akarok úgy maradni ;)

Nem egyoldalú a kèrdèsem, ès nem a fogazatra akartam kitèrni. Az egyik fele rèszben válaszra talált. A fogazat miatt már nem tudtam hova konkerizálni a kèrdèst mert arra ugrottatok pedig csak pèlda.

Azt èrtem hogy az utóbbiak nem alkalmasak katonának.

Az is, hogy mondjuk, ha valaki skizofrèn az egyèrtelmű. De vannak olyan kritèriumok ami azèrt nevetsèges egy háború idejèn, mikor nyakunkon az ellensèg ès pl Magyarországból valahogy meg kène vèdeni azt a keveset ami maradt. Èn simán hiszek abban hogy egy lúdtalpas is megvèdheti az országot.

Na de ezt nem firtatnám. A maradèk rèsze a kèrdèsemnek:

Mi jár a vezetők fejèben akik tökèletes nèpű országra áhìtoznak, ès a nèp "gyèmántjait" veszejti el? Nem tud összefüggően gondolkozni? Hogy mi az ami marad ezek után az országban? A tökèletes nèpet tekintve. Az ő fejère lennèk kìváncsi. Mert szerintem ez logikai bukfenc.

2016. máj. 30. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!