Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek a közeljövőben...

Szerintetek a közeljövőben mindennaposak lehetnek a nagyobb méretű terrortámadások?

Figyelt kérdés
Pl. a párizsi terrortámadás(nov. 13.)
2016. aug. 15. 22:30
 1/6 A kérdező kommentje:
(Európában)
2016. aug. 15. 22:30
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Közeljövőben? Nekem úgy tűnik, hogy már a közelmúltban is alig volt nap, hogy ne lett volna valami cirkusz. A nizzai ráadásul nem is csak 1-2 embert érintett.
2016. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
#2:Ezzel mit akartál mondani?Hogy szokjunk hozzá,mint a közlekedési balesetekhez.Jó,persze,"valamitől meg kell halni",de azért ne már...
2016. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, de kisebb méretűek igen, és ehhez nem is kell nagyon a jövőbe tekinteni, lassan minden napra jut már valami.



#2

Ez nem tudom, hogy jön ide, a kérdező egy eldöntendő kérdést tett fel.

2016. aug. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem hiszem. Bár ez még változhat ha rendőreink ilyen jó ütemben verik össze és dobálják vissza a szerbekhez a kedves látogatókat. Lehet berágnak ránk ott az isis főhadiszálláson. Robbantanak itt is csakhogy ne érezzük magunkat biztonságban. Talán ezért de nem esélyes.

Nyugaton viszont biztos hogy emelkedni fog az esetek száma.

Igazából már évek óta nem járok az októberfesztre se mert tele van vele a tököm hogy úgyse jutok be a sátorba.Ez tehát a békés Németországba nem érint engem.most még.

Arra azért kiváncsi lennék hogy egy esetleges merénylet után kérvényezem az önvédelmi fegyverviselést megkapnám-e?

Elvégre az életem olyan fenyegetettségnek lehet kitéve ami csak éles fegyverrél elhárítható.

Fegyverjogban jártasaknak megsúgom,kérdésem persze költői:)

2016. aug. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Minél többen lesznek a muzulmánok, annál több ilyen terrortámadásra kell számítani.
2016. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!