Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A 2. világháborúban te német...

A 2. világháborúban te német vagy szovjet katona lennél?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor nem akarok olyan válaszokat, hogy "a háború sz@r, ne foglalkozz ilyenekkel", meg hogy "magyar vagyok, nem lennék egyik sem". Most csak a németre és a szovjetek koncentráljunk.

2016. aug. 30. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha csak ez a két választás van, akkor inkább szovjet lennék.
2016. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
szovjet...mer lenne esélyem túlélni,de a német katonák nem élték túl...én még lehetek a háboru végén katona akár még az is aki a zászlót tűzi fel...vagy akár 1 a sok közül,de ha német vagyok,akkor max kegyetlenségeket csinálok emberekkel,illetve 100% hogy agyon lőnek...
2016. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemet katona lennek mert nemet nemzetisegu vagyok. Es sose harcolnek a fajtam (nemet) es hazam (Magyarorszag) ellen, meg akkor se ha a vesztes oldalon voltunk.
2016. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Német.Lehet nem éltem volna túl de legalább hősi halált halok a Führerért és a hazáért
2016. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nèmet lennèk
2016. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is német katona lennék. Egyébként valaki azt írta, hogy azért lenne inkább szovjet mert így nem kell kegyetlenkednie. Hát elárulom hogy a nagy dicsőséges szovjet hadsereg, aki ''felszabadított'' minket sokkal több kegyetlenkedést hajtott végre mint a Wehrmacht. Gondolok itt a nők megerőszakolására, lopásokra fosztogatásokra stb. Úgy viselkedtek sokszor mint a büdös mocskos barbár férgek.
2016. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

#8


A német és a szovjet viselkedést összehasonlítani olyant, mintha a piros lámpánál választani kéne, hogy beszarni, vagy összehugyozni akarod magad.


Amúgy szovjet, aki valahol a kínai határ környékén állomásozik. :D

2016. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Német, minden szempontból hátrányban voltak a szovjet katonák, 5 millió halott német katonára jutót 13 millió halott ruszki, még
2016. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Német
2016. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Svájci.
2016. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!