Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nincs hadseregünk, nincs...

Nincs hadseregünk, nincs határőrségünk-rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Az a néhány hivatásos pedig külföldön teljesít szolgálatot...

2016. szept. 1. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Én még ami most van, azt is leépíteném.
2016. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
van hadseregünk (30.000 fő) az hogy fegyvert nem fogtak sosem, és nincs hadi tapasztalatuk az mind 1 XD
2016. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én tenni akartam azért hogy ne így legyen. A magam részéről beleadtam mindent de azt mondták nem kellek a hadseregnek a három és feles dioptria miatt(csak az egyik szemem a másik egészséges) , sajnos a 3-mas dioptria a max ami lehet. Pedig én kész lettem volna meghalni a hazáért.
2016. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs szükség jelenleg nagyobb hadseregre. Ha meg valami konfliktus lenne, a NATO azért van, hogy segítsenek. Egy ilyen kicsi országnak untig elég ekkora hadsereg, talán még sok is. Ráadásul a barakkok fenntartása is nagyon költséges, etetni, itatni a katonákat, pluszban még a fegyverek sem húsz fillérbe kerülnek. Ezek a kiadások jobb helyen vannak szerintem egy jó kis nemzeti megemlékezésbe fektetve vagy bármi másban.
2016. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint hiszel a NATO-ban ? Az nem a mi hadseregünk.
2016. szept. 1. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ezek szerint hiszel a NATO-ban ? Az nem a mi hadseregünk."


Abban hiszek, ha bármi baj lenne megoldanák, mivel azért vannak és mi azért vagyunk a tagja.

2016. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha így lenne.
2016. szept. 1. 19:09
 8/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Műttesd meg a szemed.
2016. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Baluba ***** válasza:

Teljesen felesleges, csak a NATO minimumot tartsuk be, hogy ne legyen okuk cseszegetni minket.

Hiszen mit érnénk, ha 10-szer, vagy akár 100-szor nagyobb hadseregünk lenne? Még mindig nagyon sovány lenne bármelyik komoly hadsereg ellen, azaz még mindig a NATO-tól függne a védelmünk.

2016. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Honvédség legnagyobb gyengéje hogy nincs üzemképes harcihelikopter,és nincs rendszerben nagy számban modern gyalogsági harcjármű.


A légtérvédelem és a légierő pedig magasan a környező országok szintje felett van Ausztriát és Ukrajnát kivéve,bármennyire is jó szórakozás szidni mindent kocsmavita szinten.

2016. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!