Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek a fidesz csökkente...

Szerintetek a fidesz csökkenteni fogja a bevonulások számát, vagy ezen a szinten tartja, esetleg növeli?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

bár nemtom h bevonulás alatt mit értesz

ha azt amire gondolok akkor közölném veled, hogy megszűnt a sorkatonaság!

ha pedig a melegfelvonulásra gondolsz akkor növelni fogja

a jobbik felvonulásokat csökkenti

2010. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már Gyurcsány nem szólal fel, bevonulnak a Parlamentbe. Bár tuti módszer volna a Fidesz kétharmada ellen amolyan madárijesztőként a bejárat mellé betenni. :D Egy pillanat alatt elriasztaná a fideszeseket gyorsan a fizetésüket felvenni.
2010. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Hova bevonulás?

2010. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiképzésre gondolsz???Az most is indult 20.-án.
2010. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy pedig Erdélybe való bevonulásokra gondolsz? mint anno Horthyék?
2010. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Kiképzésre gondolsz???Az most is indult 20.-án."


Végre valaki tudja hogy miről van szó.Igen,arra.A választ előre is köszi.


"vagy pedig Erdélybe való bevonulásokra gondolsz? mint anno Horthyék?" Neked pedig barátom,csak azt tudom mondani,hogy az értelem felsőfoka tükröződik rólad:)kár volt megszólalnod;)Idétlen,barom...

2010. ápr. 22. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg normálsian kell feltenni egy kérdést (már ha valóban váalszt akarsz rá kapni). Ez az oldal nem arra val, hogy találós kérdésekkel szórakoztassuk magunkat.
2010. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

22:59!


Esetleg gondolkodni kéne..."Hadsereg, hadvezetés"-be írtam a kérdést.Szerintem elég egyértelmű,hogy hová bevonulni.Nyilván nem xy falu szüreti báljára való bevonulásra gondoltam,és nem is egy esküvőire...HADSEREG,HADVEZETÉS!Szerinted hová?Laktanya;)legközelebb gondolkozz.Én ezt nem fennhanggal mondom,teljesen normálisan.Csak a félreértések elkerülése végett...

2010. ápr. 22. 23:39
 9/9 anonim ***** válasza:

A Fidesz a Parlamentbe vonul be és minimum 4 évig ez a

szint fog fent maradni!

2010. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!