Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki volt már a Francia Idegenlé...

Ki volt már a Francia Idegenlégióba? Leirna rolla mindent részletesen?

Figyelt kérdés
Lehtőleg ojan emberektől kérnék választ akik voltak ott és eltudnák mesélni milyen is az ottani "élet". Ha beleegyezne felvenném vele a kapcsolatot e-mailen esetleg msn-en.
2010. ápr. 28. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Amelyik oldal ezzel foglalkozik csak felületes tájékoztatásokat ad, de aki ott volt, az eltud mesélni mindent!!!
2010. ápr. 28. 16:45
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Eggyszer volltam kint de az elsö teszt a hejesírássi vollt, és én ot megbugtam.
2010. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Rejtő Jenő vagyok,jól ismerem a légiót.Ne menj oda,mert a francia nyelv nehezebb,mint a magyar,ergo lehetetlent vállalsz.
2010. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahogy/amiket irtak:

A Francia nyelvet nem szükséges tudni, menet közben ugyis mgtanulja az ember...

AZ első feladat az un. IQ teszt igaz? Azt Pl. milyen nyelven kell irni? Milyen nyelven vannak feltéve a kérdések?

2010. ápr. 29. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

1, Az előző két hozzászóló arra akart célozni, hogy nem ártana először magyarul megtanulni helyesen írni, aztán akarj te légiós lenni!

2, Ha annyira b@szottul érdekel adolog, ne mond már nekem hogy annyira nagy fáradtság lett volna beírni a rohadt google-be, hogy Francia Idegenlégió mert az első lapok között adja ki az index légióval kapcsolatos fórumát ahol jóformán azt is leírják hogy mivel törlik ki sz@rás után.....

2010. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
04-28 18:33: ezen nem csodálkozom XD
2010. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, azért írtam :) Amúgy ha nem gépelek félre akkor nincs baj a helyesírásommal :P
2010. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Interneten keresgélsz. Ha magyar oldalt nem találsz, keresel angolul, olyan biztos van. Ha menet közben akarsz megtanulni franciául, kösd fel a gatyád. Itt van választási lehetőséged, mehetsz akár fél év múlva is, addig meg valamirevaló franciát fel lehet szedni.


Ne legyél már ennyire ambíciózus...

2010. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Oda akárkit nem vesznek fel. Szerintem felejtsd el.
2010. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Hogy kiket veszenek fel? Nekem két haverom elment autostoppal (akkor még cseszlovákiába) sörözni, aztán addik stoppolgattak míg egyszer csak Marseille-ben kötöttek ki. Brahiből próbálták meg a légiót, az egyiket felvették, a másikat nem. Akit felvettek alig volt 65kg vékony, szikár gyerek. Akit kidobtak "kalssz erős", zömök srác volt. Rohadtul nem azt nézik hogy minél nagyobb darab legyél! Rengeteget mesélt, de összességében nem éri meg az egész. Egyébként is sokkal jobb elfoglaltságok is vannak a földön, mint pénzért szétlövetni a fenekedet valahol távol egy banánköztársaságban.
2010. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!