Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire nehéz a katonáknak...

Mennyire nehéz a katonáknak az alkalmassági?

Figyelt kérdés

Mivel lusta vagyok tanulni, ezért arra gondoltam, hogyha nem vesznek fel egyetemre, akkor bevonulok katonának.

Olvasgatom a honvédség oldalán a leírásokat, de elég sok dolog van itt, aminek meg kell felelni...

Egyrészt nagyon parázok a pszichológiai vizsgálattól, másrészt az egészségügyi tesztek is elég rizikósnak tűnnek.


Mennyire nehéz átjutni a teszteken? Van esetleg valakinek tapasztalata?


16/F vagyok, tehát legalább 2018 nyaráig ráérek parázni az ilyen dolgok miatt, de szeretem előre tudni mire számíthatok..


2016. nov. 22. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Akinek nem sikerül, annak nyilván nehéz. Aki átmegy rajta, az meg úgy is könnyűnek mondja.
2016. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy PDF fájl, minden le van írva benne.

[link] [link]


Megjegyzés:

1: tényleg lusta vagy, a 2. google találat ez volt...

2: katonának lenni igenis fárasztó. Ennek nézz utána, nem fogok linket keresni.

3: ha felkészülsz, nem nehéz a fizikai. Ha nem, akkor igen. Ilyen egyszerű.

4: legtöbben könnyen veszik a futást, hogy "jajj csak 3 km, azt simán lefutom". Hát nem. Nagyon sokan buknak el a legegyszerűbbnek hitt feladatokon, pl ezen.

2016. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alapdolog. Ha ugyindulsz neki hogy azért jössz ide mert itt ugyse kell semmit csinálni akkor bezony szpni fogsz és leszerelsz.

Az irodában raktárban, mühelyben és bezony meg a gyakorlatokon is dolgozni kell de rendesen ám mer még a hadnagyúr' is felrúg a 'csába nem hogy a főtörzs! :)

2016. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!